« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

LMSF 2014.gada konferencē

5.martā notika kārtējā 2014.gada LMSF konference. Tās darba kārtībā bija divi jautājumu - finansu pārskata apspriešana un LMSF prezidenta vēlēšanas.
Konferencē delegāti vienbalsīgi nolēma apstiprināt valdes sagatavoto 2013.gada ieņēmumu un izdevumu pārskatu, bilanci un revidenta ziņojumu.
Tā kā LMSF valdes priekšsēdētajs Jānis Stikuts (RMMB) iesniedzis lūgumu viņu atbrīvot no minēto pienākumu pildīšanas, konference nolēma apmierināt viņa lūgumu. Valdes priekšsēdētaja postenim konferencē tika izvirzīts Latvijas Makšķernieku kluba SALMO pārstāvis, LMSF valdes loceklis Gundars Kurzemnieks. Viņa kandidatūra tika vienbalsīgi apstiprināta.


Pēc konferences notika LMSF valdes sēde.
Sēdē notika izmaiņas amatos - pēc jaunā valdes priekšsēdētāja ieteikuma Jāni Stikutu apstiprināja par valdes priekšsēdētāja vietnieku.
Valde apsprieda un pieņēma 2014.gada valsts budžata līdzekļu izdevumu tāmi, noteica, ka tuvāko 2 nedēļu laikā atbildīgajiem par atsevišķiem sporta veidiem jāsagatavo jaunās sezonas nolikumi, kā arī atbilstoši pasaules čempionātu kalendāram savlaicīgi jāiesniedz izlašu kandidātu saraksti. Tāpat valde pievērsa valdes locekļu uzmanību nepieciešamībai izveidot vai atjaunināt un publiskot visos makšķerēšanas sporta veidos sacensība noteikumus latviešu valodā. LR čempionātos vairāk uzmanības jāpievērš vienotam standartam attiecībā uz karoga izmantošanu, LMSF vadītāju līdzdalībai apbalvošanas cermonijā un tamlīdzīgām lietām.
Joprojām aktuāls ir jautājums par vienotām medaļām, tāpat arī par izlases komandu parādes formām. Lai ekonomētu līdzekļus, vēlams izpētīt iespējas visu iegādāties no kāda ražotāja austrumu valstīs.
Valde noklausījās un pieņēma zināšanai Latvijas izlases komandas trenera Normunda Grabovska informāciju par komandas startu pasaules čempionātā zemledus makškerēšanā Baltkrievijā un vājā snieguma iemesliem.

Notika arī īsa diskusija par nepieciešamību pilnveidot LMSF tīmekļa mājas lapu. Gints Zeiļa ( SIA ZZ Grupa) uzņēmās tuvāko divu nedēļu laikā sagatavot un iesniegt valdei jaunas tīmekļa lapas konceptuālu projektu.
 
06. 03. 2014.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Suits Suits - 21-04-’14 19:32

Ielūrēju sacensību kalendārā meklējot fīdera grafiku un skatos, ka tur 15.-17. augustam paredzēta 3.kārta fīderī, bet laikam tā tomēr būs otrā kārta, ja pareizi saprotu? Savukārt 3.-5.oktobris ir bez kārtas numura, bet acīmredzot tā sanāk 3. kārta. Tev taisnība. Kalendars tiks aktualizēts tulīt pēc visu nolikumiem nepieciešamo saskaņojumu saņemšanas. Šobrīd jaunāko informāciju var atrast nolikumos.

copmans copmans - 07-03-’14 08:48

Apsveicu jauno LMSF prezidentu un novēlu sekmes LMSF augšupejā!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.