« Nedaudz par e-grāmatā… | Home | Dažas pavasarīgas bil… »

Jaunumi LMSF

Šī gada 8. martā uz Feimaņa ezera ledus risinājās Latgales 2014.gada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā. Labākā komandu vērtējumā izrādījās Pansija, 2.vietā - LIARPS, 3.vietā - Savieši. Kopsavilkuma rezultātus var redzēt sacensību protokolā.

Interesenti var iepazīties ar jaunākajiem nolikumiem, kuri būs spēkā šī gada atklāto ūdeņu sezonā Latvijas čempionātos pludiņmakšķerēšanā, karpu makšķerēšanā, spiningošanā no laivām, spiningošanā no krasta un fīdermakšķerēšanā, kā arī Sensas kausa izcīņā tautas klasē.

P.S.Tabula ar nolikumiem atrodama ekrāna labajā malā, tā tur ir fiksēta un būs redzama neatkarīgi, kas tiek lapā aplūkots. Šāds dizaina risinājums paredzēts galda datoru lietotājiem ar monitoriem lielākiem par 15". Mobīlo ierīču lietotājiem, visticamāk, šī ekstra nav redzama un neko pozitīvu nedod.

LMSF piedalījās Zivju Fonda februarī izziņotajā gadskārtējā projektu konkursā un saņēma ZF padomes pozitīvu vērtējumu saviem iesniegtajiem projektiem. Tas nodrošina līdzfinansējumu projektam "TV raidījums Makšķerēšanas noslēpumi 2014", kā arī diviem projektiem, kuri attiecas uz Latvijas izlases komandas startiem pasaules čempionātos spiningošanā no krasta un no laivām. Latvijas izlasei karpu makšķerēšanā līdzfinansējumu nodrošina līdzīgs projekts, kuru Zivju Fondā iesniedza biedrība "Carp team Latvia".

 
20. 03. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.