Lieldienas Namsenfjordā

 
23. 04. 2014.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

copmans copmans - 08-06-’14 15:03

Babīte laikam jau vaļā, vai nav kādas labas ziņas no spiningotājiem? Babītes ezera centrālajā daļā ir atļauts makšķerēt jau no 1.jūnija. Sestdien tikos ar RMMB laivu novietnes pārzini Spuņņupē, viņa stāstīja, ka makšķernieku ezerā ir daudz, arī lomi salīdzinājumā ar 2013.gadu ir labāki. Pārsvarā ir 2 – 3kg smagas līdakas, lielākā, kas atklāšanas nedēļā tika parādīta, bija ap 7 kg smaga. Interesanti, ka lomos arvien biežāk parādās zandarti.

??? ??? - 07-06-’14 08:53

Kā ķērās? Bildes ir labas, bet gribās zināt, cik svēra tā lielā dorša. Kur var atrast cenas par copi Norvēģijā? Jautājums, liekas , attiecas uz pēdējo braucienu. Diemžēl, mums laivā nebija svaru, ar kuriem zivi varētu precīzi nosvērt. Man likās, ka lielā mence bija kādus 12 kg smaga, loma autors Guntis gan teica, ka vismaz 15 kg :-) Par visām cenām jājautā bāzes saimniekam Raivim, viņa kontakta datus var atrast viņa mājas lapā http://www.ravariba.lv Mūsu grupai dzīvošana, laivas un inventāra īre kā arī gida pakalpojumi dienā katram izmaksāja 85 eiro.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.