« Norway 2014 | Home | Cope Tomē, reklāma »

Latvijas čempionātos jūnijā

NG atsūtīja informāciju par to, kā 7.un 8.jūnijā uzsākās LR čempionāts fīdermakšķerēšanā.

Jau treniņi parādīja, ka Zundas kanāls fīdera sacensībām, vismaz šogad, īsti tomēr neder, jo, atšķirībā no pludiņmakšķerēšanas, ar fīderi kaprīzās kanāla zivis pierunāt bija ļoti grūti. Lomos pamatā bija nelieli plicīši, raudiņas, bet 90% loma sastādīja auslejas, kuras šogad pēc nolikuma, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, gāja ieskaitē, tāpēc daļa sportistu pielāgojās šo zivju ķeršanai.
Latvijas čempionāta 1.posmā piedalījās 30 dalībnieki, par posma uzvarētāju ar 2 punktiem kļuva Normunds Grabovskis, 2.vietā ar 3 punktiem Krišjānis Lisovskis, 3.vietā arī ar 3 punktiem, bet mazāku loma kopsvaru bija Vladislavs Tolmačovs, 4.vietā arī ar 3 punktiem palika Valdis Mols. Visi uzvarētāji no sacensību rīkotāja SIA Ēsma saņēma vērtīgas balvas.
Priecē, ka 4 no 5 šī gada Latvijas izlases dalībniekiem ierindojās pirmajā četriniekā, tas liecina, ka pēc mēneša pasaules čempionātā Ziemeļīrijā Latviju tiešām pārstāvēs šī brīža spēcīgākie fīdermakšķernieki. Visus rezultātus var atrast sacensību protokolā.

Jūnija mēnesī vēl paredzētas trīs LR čempionātu sacensības - 28.un 29.jūnijā Daugavā pie Kokneses risināsies 2.posms LR čempionātam spiningošanā no laivām, tajā pašā nedēļas nogalē Aiviekstē pie Kalsnavas notiks LR čempionāts pludiņmakšķerēšanā tautas klasē, bet Vallē notiks karpu makšķerēšanas čempionāta 2.pusfināls.

 
10. 06. 2014.

  Seko jaunumiem Facebook



No comments



(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.