jaunumi   contact

« Latvijas čempionātos … | Home | LR čempionātos »

Pasaules čempionātā mušiņmakšķerēšanā

Pasaules čempionātā mušiņmakšķerēšanā, kurš 30.maijā sākās un trīs dienas risinājās Čehijā piedalījās arī Latvijas komanda, to pārstāvēja "Vidzemes mušiņmakšķernieku kluba GAUJA" pārstāvji Mārtiņs Plešs, Otomārs Bērziņs, Andis Vecvērdiņš, Rolands Lipšāns, Māris Eglītis un treneris Guntars Laguns. Mūsējo starts nebija veiksmīgs - individuālajā vērtējumā pasaules čempionāta pirmajā trijniekā vietas ieņēma Lubos Roza (Čehija, 135), Piotr Armatys (Polija, 136 zivis) un Andrew Scott (Anglija, 116 zivis), bet labākie mūsējie bija tikai 107.vietā Andis Vecvērdiņš ar 55 zivīm un 109.vietā Otomārs Bērziņš ar 37 zivīm.
Komandu vērtējumā labākās bija Čehija ar kopējo lomu 573 zivis, Francija ar 553 un Anglija ar 530 zivīm. Latvijas komandas kopējais loms bija 195 zivis, tas deva priekšpēdējo 25.vietu.
P.S. Lai saprastu starpību sportistu rezultātos, te pieminēts nomedīto zivju skaits, kurš tikai ilustrē lomus, ieņemtās vietas nosaka pēc citas formulas.

Vairāk informācijas var atrast čempionāta mājas lapā, tai skaitā gan individuālos, gan komandu rezultātus.
 
11. 06. 2014


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top