« Norway 2014 | Home | Storumana 2014 »

Cope Tomē, reklāma

Pēdējā laikā manas aktivitātes vairāk saistās ar fotografēšanu un web lapu veidošanu. Tas viss, protams, saistībā ar copi un uz tās fona. Tādā veidā radās gan pēdējais fotoalbums par braucienu uz Norvēģiju, gan tiks vākti izziņas un arī reklāmas fotomateriāli jūlija sākumā plānotajā braucienā uz Zviedriju.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 

Vakar izmantoju priekšsvētku ielūgumu apmeklēt Tomes zivju audzētavas maksas dīķus, kur biju ieplānojis nelielu fotosesiju un pie reizes pārbaudīt, kā uz mušu ķeras karpas. Viss notika kā plānots. Varēju iemūžināt visas zivju sugas, šobrīd Tomē labi ķeras gan foreles un karpas, gan arī stores. Dažas bildītes ievietoju arī savā lapā.

Fotoblogā pievienoju saiti ar copei veltītu skaistu YouTube videoklipu kanālu
Eksperimentējot ar tīmekļa lapu optimizāciju, nedaudz pilnveidoju minētā fotobloga, LMSF mājas lapas, mana bloga un ceļojumu bloga kodus, ar nolūku padarīt šīs lapas labāk aplūkojamas ar dažādām mobīlajām ierīcēm. Turpmāk šīs lapas uz tabletēm un aifoniem būs pilnībā redzamas bez tik neērtās horizontālās skrollēšanas.

Ar LV portāla atļauju teorijas sadaļā pārpublicēju Vinetas Vītolas skaidrojošo rakstu "Dīķis privātā saimniecībā. Ko der zināt, pirms to rakt.", kurš apgaismo dīķu rakšanas juridiskos aspektus un var būt noderīgs visiem, kuri domā par dīķu veidošanu. Orģinālu var atrast LV portālā.

 
22. 06. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.