jaunumi   contact

« Par sacensībām spinin… | Home | Bērnu nometne Mālpilī… »

Forelistu čempionātā

Pagājušās brīvdienās 12-13.jūlijā Līčupē notika Latvijas čempionāta spiningošanā no krasta otrais posms. Arī šajā posmā līdztekus Latvijas komandām startēja viena Baltkrievijas un trīs Krievijas komandas. Komandu vērtējumā godalgotās vietas savā starpā sadalīja Latvijas komandas, - 1.vieta AGAT (134 zivis/146.5 punktu), 2.vieta WILLOW-MRK (118/161.0), 3.vieta L-BAITS (136/162.5).
Interesanta cīņa izvērsās individuālajā vērtējumā. Otrajā dienā vienā zonā ielozējās viens no Latvijas stiprākajiem krasta spiningotājiem Kaspars Poišs un spēcīgais Krievijas sportists Aleksandrs Vorobjovs. Viss liecināja par to, kurš uzvar zonu, uzvar arī visā sacensībā. Lai arī Poišam pirmajās divās tūrēs bija ļoti labi rezultāti, attiecīgi 12 un 13 zivis, stabilāku sniegumu uzrādīja Vorobjovs. Sarežģītajā ceturtajā tūrē viņš pat noķēra sešas zivis. Individuālajā kopvērtējumā 1.vieta Aleksandrs Vorobjovs (STRELKA, 58/20.5), 2.vieta Kaspars Poišs (AGAT, 59/22.0), 3.vieta Uģis Circenis (L BAITS, 45/33.5).

Labākie Līčupes posmā

Posma rezultātus var redzēt protokolā. Nākošais noslēdzošais III posms notiks 20-21.septembrī Mālpilī, Mergupē.


 
15. 07. 2014


trīs komentāri

Vēl viens acīgais Vēl viens acīgais - 23-07-’14 10:26

13 vieta LV kopvērtējumā ar nav pareiza, nav iedotas balles par pirmo dienu, kuru izskatās, ka nepiedalījās.

acīgais acīgais - 15-07-’14 19:34

izskatās, ka Uno Bergmanim 0,5 sākumā bij kļūdaini pieskaitīti.
Stikuta kungs – vai rakstā jāapraksta tikai kopējie rezultāti??? Starp citu tas ir Latvijas čempionāts un vajadzētu atspoguļot arī Latvijas kopējos rezultātus… Domāju, daudzi saprot, ka vajadzētu. Es tikai priecātos, ja dalībnieki vai aculiecinieki operatīvi ar e-pastu vai citādi atsūtītu pilnīgāku informāciju, tai skaitā fotoattēlus, kurā atspoguļota čempionāta norise. Diemžēl, aprakstnieku trūkst, pat īsu informāciju nākas gaidīt ilgi, dažreiz jāsamierinās ar to, ka tiek atsūtīts tikai protokols. Ja savā komentārā domāji rezultātu kopsavilkuma stāvokli pēc divām kārtām, kādā brīvākā brīdī pacentīšos apkopot rezultātus un tos pievienot protokolam. Šobrīd tīmeklī ir pieejams tikai fails, kādu man atsūtīja organizātori.

Jānis Jānis - 15-07-’14 17:45

Kāpēc otro reizi jau protokols atšķiras no tā, kurš bija izlikts norises vietā?
Pieļauju, ka sacensību norises vietā tikušas pieļautas kādas tehniskas kļūdas. Parasti, lai tās novērstu un katrs uz vietas varētu pārliecināties par protokolu pareizību, tie pirms rezultātu paziņošanas tiek izlikti apskatei. Taču pat tas neizslēdz nenozīmīgas tehniskas kļūmes, kuras tiek atklātas un labotas pēc sacensībām.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top