Mušiņmakšķerniekiem

Mākslīgo mušiņu niecīgā izvēle mūsu veikalos ir šī makšķerēšanas veida bremzējošs apstāklis, kurš būtiski sašaurina MM pielietošanas iespējas. Ar domu, ka pietiekoši augstas kvalitātes mušiņu siešana ir dārgs un darbietilpīgs pasākums, kurš ne katram ir pa spēkam, pirms pusgada saviem paziņām profesionāliem mušiņu tinējiem Kenijā pasūtīju un nupat saņēmu nelielu mušiņu paraugu sūtījumu. Pirmais iespaids - kvalitāte ir nevainojama.

Flies

Ja kādam ir interese tās izmēģināt, var saistīties ar mani. Paraugu cenas ir simboliskas.:-)
 
02. 08. 2014.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

asaris asaris - 14-08-’14 17:27

Kas notiek ar Normunda Grabovska blogu “Ar makšķeri”? Kāda jēga no tādas lapas, ja tajā nekas nenotiek. Normunda blogs tiek slēgts.

??? ??? - 02-08-’14 14:59

Kāda ir tā mušu simboliskā cena , internetā redzēju kaut kur USD 0,8 vai 1,0 gabalā.
Simboliskā cena ir 0,50 eiro/gabalā vai zemāka, visām mušām vienāda. Ir 70 modeļi, pamatā pēc Fulling Mill 2014 kataloga, ieskaitot blobs, eggs, bead head kā arī citas sausās, klinkhammerus, parašūtus, skudriņas un poļu vai čehu nimfas.

iesācējs iesācējs - 02-08-’14 11:47

Redzēju jūtubē dažus smukus video klipus, arī tos par Storumanu. Tā mušošana izskatās tīri interesanta. Vai Latvijā ar šiem rīkiem ir kur darboties un vai Rīgā kaut kur var apgūt mušošanu? Cik mušas vajadzīgas sākumam.
Ar MM Latvijā var darboties daudzās ūdenstilpēs – gandrīz visas upēs un ezeros. Tāpat pēdējā laikā MM kļūst populāra arī dīķos, kuros ir varavīksnes foreles. Dīķos var mēģināt nomedīt arī karpas. Ja ir interese apgūt šo makšķerēšanas veidu, Rīgā varu palīdzēt arī personīgi – zvani, vienosimies par vietu un laiku. Iesākumam, kamēr nav īstas skaidrības, kur un ko medīsi, pietiks ar kādiem 15 – 20 modeļiem, vēlāk šo arsenālu var mērķtiecīgi palielināt.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.