« Mušiņmakšķerniekiem… | Home | Augusta zandarts »

Mušiņmakšķerniekiem

Tīmeklī tiek izvietots Nolikums šī gada LR čempionātam mušiņmakšķerēšanā, kurš notiks šī gada 27.septembrī Gaujā un Amatā. Uzmanība jāpievērš apstāklim, ka šogad sacensību noteikumi ir maksimāli tuvi pasaules čempionātu norises kārtībai. Jaunums ir arī tas, ka katram sportistam ir jānodrošina arī viena tiesneša līdzdalība.

Tīmeklī tiek izvietots arī Nolikums LR 2014.gada čempionātam spiningošanas divcīņā. Sacensību datums ir pārcelts uz šī gada 28.septembri, tās notiks RMMB bāzē pie Spuņņupes ar spiningošanu Babītes ezerā. Aicināti visi interesenti, cempionāts risināsies kā tautas klases sacensības, dalība šogad ir bezmaksas.

 
13. 08. 2014.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

jst jst - 25-08-’14 09:37

Lasīju, ja ar to domāts raksts portalā copeslietas.lv. Mana viedokļa īsais variants – būsim precīzi diskusijās, kā saka, velns slēpjas detaļās.

BMS savu aktivitāti ar mani nesaskaņoja, tādas aktivitātes ir tikai katras biedrības kompetencē, es tikai izteicu savu personīgo atbalstu šādai aktivitātei. Kaut vai tikai viena apsvēruma dēļ, – mums jāmācās iesaistīt vairāk resursu mūsu sportā, līdzīgi kā to dara pat bagātas lielvalstis. Piemēram, mūsu karpu makšķernieki, lai atbalstītu izlasi šajā visdārgākajā sporta veidā, noorganizējuši pat biedrību “Carp team Latvia”.

Par fonu. LMSF plānos bija līdzdalība PČ Igaunijā, taču dažādu apstākļu dēl PČ tika pārcelts uz Franciju un parādījās jautājums, vai ir jēga mums tur startēt, jo pasākums kļuva vismaz 2x dārgāks. Pozitīvs lēmumu pieņēmām, jo finanses daļēji bija sarūpētas, bet izlases kandidātu aptauja rādīja, ka visi gatavi piedalīties arī ar personīgiem līdzekļiem. Vienlaicīgi turpmākajās komandas pārrunās parādījās doma, ka jābrauc arī izlūkbraucienā, sauksim to par treniņu. Atklāts palika jautājums par šāda brauciena finansēšanu, tāpēc BSM radās pilnīgi normāla doma iesaistīt ziedotājus.

Atkārtošos – sponsorus ar līdzekļu saņēmēju saista mutisks vai rakstisks līgums, kura pielikums var būt tame. Ziedotāju ar saņēmēju saista tikai ziedotāja ticība, ka saņēmējs ziedojumu izmantos vislabākajā veidā. Protams, vispārīgi skaidrojumi par plānoto ziedojuma izlietošanu vienmēr ir noderīgi.

Kopumā piekrītu autoram megafox, – līdzīgos palīdzības lūgumos lapas administrācijai būtu stingrāk jāvērtē komentāri, ja nav iespējams izslēgt personīgo attiecību skaidrošanu, tie būtu jāaizliedz.
Pie reizes, ceru, ka Zvaigzne turēs savu copeslietas.lv komentāros pausto solījumu un publiskos kādu filozofisku apcerējumu par copi, sportu un hobiju. Tas varētu būt noderīgs visiem.:-)

copmans copmans - 24-08-’14 22:03

Jautājums LMSF viceprezidentam Stikuta kungam. Ja esat lasījis par BSM iniciatīvu vākt ziedojumus Latvijas spiningotājiem pasaules čempionātam, tur karstās diskusijās pieminēts ar jūsu uzvārds, gribētu zināt jūsu viedokli.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.