Lucky John 2014

Pēc viena gada pārtraukuma šī gada 12.oktobrī RMMB laivu novietnē, kura atrodas pie Spuņņupes, atkal notiks iepriekšējos gados populārais Salmo Lucky John spiningošanas sezonas noslēguma festivāls. Spiningošana kā parasti notiks Babītes ezerā, taču salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem Nolikumā ir nelielas izmaiņas, - līdz 100 dalībniekiem ir samazināts dalībnieku skaita limits, bet mānekļus dalībniekiem nav jāpasūta, tos varēs izvēlēties uz vietas.

Lucky John

Aktuāla informācija
Uz 28.09.2014 no visiem, kas pieteikuši līdzdalību ar e-pasta palīdzību, ir saņemta dalības maksa un visi ir iekļauti dalībnieku sarakstā. Sarakstā nav iekļauti tikai tie, kas oficiāli ir atteikuši savu līdzdalību, dažiem ir aizsūtīta e-pasta vēstule ar atgādinājumu nomaksāt par otru pieteikto dalībnieku.

Dalībnieku zināšanai. Visi, kas pieteikušies, ir iekļauti dalībnieku sarakstā. Bāzē ieteicams ierasties savlaicīgi, vislabāk, līdz 7:30. Reģistrācija notiks pēc uzvārdiem. Dalībnieki saņems trīs talonus - mānekļiem, laivai (1 uz diviem) un ēdināšanai. Lūgums savlaicīgi izveidot vienā laivā esošu dalībnieku pārus. Laivas ir ļoti līdzīgas, dalībnieki varēs tās izvēlēties paši (vizuāli apskatot jau pirms reģistrācijas) - (kas pirmais, tam priekšroka), laivas numuru būs jānosauc saņemot atslēgas. Atsevišķi būs saņemamas laivas dalībniekiem ar kopējo svaru virs 300 kG. :-) Pēc makšķerēšanas iespējami ātri jānodod laivu inventārs. Tie, kas uzrādīs vismaz 60 cm garas līdakas, papildus par katru līdaku saņems loterijas biļeti un piedalīsies balvu izlozē.
Visiem jāatceras - par drošības, makšķerēšanas un kuģošanas noteikumu ievērošanu atbildīgs ir tikai katrs personīgi !

 
09. 09. 2014.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

Vitālijs Vitālijs - 08-10-’14 11:37

:D LJ, vai tas nozīmē, ka izvēlēties varēs tikai gumiju? Jo iepriekš te bija minēts, ka no gumijas tikai 3,9’ Grīdiji būs. Kā tad tur īsti būs?

Būtu labi arī beidzot ieraudzīt pilno dalībnieku sarakstu, kā nekā vien nepilnas 4 dienas līdz festivālam.

Paldies! Un ceru, ka tiekamies svētdien!

LJ LJ - 06-10-’14 15:07

Ņemiet līdzi āķus!!!
Šogad bliezīsim ar gumiju!

Skols Skols - 29-09-’14 22:05

Nolikumā norādīts, ka dalības maksa jāsamaksā līdz 5.oktobrim. Nesaprotu, kāpēc komentāros norādīts par 25.septembri. Cilvēki piesakās un rēķinās ar noteiktajiem termiņiem.
Dalībnieku vietas tiek rezervētas atbilstoši nomaksas secībai. Komentāros bija norāde tikai par to, ka pirmais dalībnieku apkopojums tiek veikts 25.septembrī. Kopsavilkums rāda, ka visi, kas pieteikušies, jau ir nomaksājuši un nav neviena, kas dalības maksas nomaksu būtu atlicis līdz 5.oktobrim. Tie, kas rēkinās ar 5.oktobri, var vēl paspēt pieteikties.

LJ LJ - 23-09-’14 09:27

Mr. Greedy 3,9” būs no mīkstajiem mānekļiem. Pārējie būs vobleri un rotiņi.

Copmans Copmans - 22-09-’14 20:40

Sveicināti,

Man ir jautājums par mānekļiem, ko varēs izvēlēties. Vai nevar precizēt, kāda tipa mānekļi tie būs? Citus gadus deva gumijzivis bez āķiem, tāpēc, ja nebija āķu, tās izmantot nebija iespējams… ja šogad tās arī būs gumijas zivis, vai nevar nosaukt vismaz izmēru?

Jānis Jānis - 15-09-’14 18:58

Sakiet, kad būtu iespējams redzēt dalībnieku sarakstu un konstatēt vai maksājumi ir saņemti un dalība apstiprināta?
Neatceros gadījumus, kad maksājums ir veikts, bet nauda nav saņemta. Attiecīgi, ja pārskaitījums veikts, šobrīd dalība ir garantēta automātiski. Kad limits būs izsmelts, ievietošu dalībnieku sarakstu, tajā būs tikai tie, kas būs samaksājuši dalības naudu. Tiks atklāta arī gaidīšanas rinda. Pēc 25. septembra tie, kas būs nomaksājuši, no gaidīšanas rindas tiks pārvietoti uz dalībnieku sarakstu, attiecīgi, nenomaksājušie zaudēs savas iepriekšējās pieteikšanās priekšrocības.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.