Vēlēšanu gaisotne arī copes jomā

Valdis Holbergs, kurš vairāk zināms makšķerniekiem kā viens no copeslietas.lv ekspertiem, pēc tam, kad vienu sasaukumu pabija Rīgas Domē, atkal iesaistījies politiskajās cīņās. Šobrīd par deputāta vietu Saeimā. Tēma un Valdis Holbergs, kurš, starp citu, "tikai" pirms 40 gadiem trenējās pie manis kastingā, manu uzmanību piesaistīja, kad nejauši YouTube uzdūros viņa videoklipam "Makšķernieki 12. Saeimas deputātu kandidātu vidū", kurā viņš "apdzejo" vēlēšanās iesaistīto partiju kandidātus ar domu parādīt, ka deputātu vidū ir arī kaislīgi makšķernieki un copes fani var cerēt uz viņu atbalstu mūs interesējošajā jomā. Protams, ja kāds no viņiem tiks ievēlēts.:-)

Taču par Latvijas Reģionu Apvienības (LRA), kuras kandidātos Rīgas vēlēšanu apgabalā ir Valdis Holbergs, iespējām tikt Saeimā optimisma man ir maz. Partija no citām atškiras tikai ar deputātu kandidātu sastāvu. Man grūti iedomāties, ka partija, kuras dzinējs esot aktieris, var iegūt pietiekoši balsu, lai realizētu savas ieceres. Pārāk šauri un utilitāri, līdzīgi kā vairumam jaunpienācēju, man šķiet viņu konkrētie lozungi, orientēti uz relatīvi sīku vēlētāju grupu atbalstu. Bet globālākos jautājumos visi peld vienā straumē. Diemžēl, mūsu politiķu runas vēlēšanu gaisotnē pārsvarā ir līdzīgas to copes jomas gudrinieku "revolucionārajām" fantāzijām, kuri gatavi solīt visiem makšķerniekiem tiesības visos ūdeņos bez maksas makšķerēt un ķert jebkad un jebko. Kad pēc garām diskusijām jāsāk reāli strādāt, izrādās, visas skaļi reklamētās un solītās reformas ir jau kādreiz pārbaudītas un jau sen atzītas par bezjēdzīgām. Attiecīgi, darbošanās Saeimā daudziem pārvēršas tikai par azartisku izglītošanos 4 gadu garumā uz naivo vēlētāju rēkina.
Pagaidīsim un cerēsim, ka partijas, kurās kandidātu vidū ir daudz makšķerēšanas lietpratēju, būs pietiekoši plaši pārstāvētas Saeimā.

 
24. 09. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.