« Vēlēšanu gaisotne arī… | Home | Lucky John festivāls … »

Forelistu sacensību sezona noslēgta

Šajās brīvdienās Mergupes upē noslēdzās trešais noslēdzošais posms Latvijas čempionātam spiningošanā no krasta, vienkāršā valodā - čempionāts forelistiem. Uz Mālpili atbrauca 12 komandas, starp tām arī komandas no Krievijas un Baltkrievijas. Labākie šajā posmā individuālajā vērtējumā - 1. Māris Veldre (TALSI), 2. Ainārs Eglītis (AGAT), 3.Uģis Circenis (L-BAITS). Komandu vērtējums 1.AGAT(23 balles), 2.TALSI(36), 3.WILLOW-MRK(41.5).

Intriga par labāko krasta spiningotāju gada kopvērtējumā saglabājās līdz pat finiša signālam. Pēc diviem jau notikušajiem čempionāta posmiem ļoti līdzīgi rezultāti bija Kasparam Poišam (AGAT) un Uģim Circenim (L-BAITS). Pirmajā dienā izloze abus līderus salika vienā sektorā. Šajā duelī labāks bija Kaspars Poišs. Otrajā dienā Circenis ielozējās kopā ar ne mazāk spēcīgo Aināru Eglīti (AGAT). Uģim uzvara atnāk tikai pēdējā tūrē noķerot 5 foreles. Labāks par viņu bija tikai viens no Krievijas sportistiem.
Saliekot abu līderu divu dienu rezultātus triju posmu vērtējumā abi atkal nostājas blakus plecu pie pleca. Balles abiem vienādas, pēc punktiem Uģis ir priekšā +4. Un ar to arī pietiek, lai par Latvijas čempionu spiningošanā no krasta apsveicam Uģi Circeni (L-BAITS) !!!
Komandu vērtējumā pagaidām bez intrigām, pārliecinoša uzvara komandai AGAT. Pirmajā posmā viņi piekāpās tikai viesiem no Krievijas komandai FISHING WIZARDS. Pārējos posmos AGAT startēja pārliecinoši, neatstājot lielas cerības citām komandām. Pirmais komandu trijnieks Latvijas čempionātā ir sekojošs 1.AGAT(90.5 balles), 2.L-BAITS(123), 3.WILLOW-MRK(143.5).

Maalpils_2014

Tāds nu bija pirmais trīs posmu forelistu čempionāts. Sportiskā sezona ir noslēgusies. Tagad būs laiks salikt pa plauktiem visu labo un arī to, kas būtu jāuzlabo nākamajā sezonā.
Čempionāts tika organizēts kā atklātais Latvijas čempionāts. Tas ļāva visos posmos piedalīties arī tuvējiem kaimiņiem, šogad tie bija šajā sporta veidā vieni no spēcīgākajiem pasaulē Krievijas sportisti, kā arī komanda no Baltkrievijas. Kādi mēs izskatījāmies uz viņu fona (un otrādi), detalizētāk var redzēt šī čempionāta protokolos.

Sports ir sports un tajā vienmēr uzvar tā brīža stiprākais. Ar veiksmi vai bez tās to vislabāk zin paši dalībnieki. Organizatoriem ir svarīgi izveidot atbilstošus un skaidrus sacensību noteikumus. Te mums (organizatoriem) būs mājas darbs uz nākamo sezonu. Sacensību noslēguma līnijā izskanēja jautājums: „Nākamajā sezonā organizēt 2 vai 3 posmus?”. Jautājums aktuāls. Ir laiks diskusijai.

Visiem Ne asakas rudens copē!
Egīls Draudiņš, čempionāta galvenais tiesnesis
 
25. 09. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.