jaunumi   contact

« Forelistu sacensību s… | Home | Spiningotāji Babītē… »

Pludiņmakšķerēšana

Latvijas izlase piedalījās 2014.gada pasaules čempionātā, kurš pirms divām nedēlām risinājās Horvātijā. Mūsu sportistu startu nevar atzīt par veiksmīgu. Komanda starp 37 valstīm ierindojās 34.vietā. Individuāli no mūsējiem labākais bija Ivans Daņilovs, kurš 203 sportistu konkurencē ieguva 118. vietu. Medaļas savā starpā sadalīja Holandes, Čehijas un Serbijas komandas, bet Serbijas pārstāvis Goran Radovic kļuva par 2014.gada čempionu individuālajā vērtējumā. Sudrabu un bronzu ieguva Holandes pārstāvji Stefan Altena un Arjon Klop.
Detalizētāk visus rezultātus var redzēt čempionāta mājas lapā.

Iepriekšējās nedēļas nogalē Daugavā pie Voleriem risinājās Latvijas 2014.gada čempionāta pēdējais divu dienu posms. Posms bija ļoti interesants ar to, ka pirms šī posma kopvērtējumā čempionāta ar palielu atrāvienu bija mūsu veterāne cēsniece Laila Grīnberga, otrajā vietā atradās Ivans Daņilovs, trešais - Raitis Kozlovskis, bet tur pat viņam uz pēdām mina Normunds Grabovskis un Guntis Kārkliņš.
Voleri šogad zivju daudzuma ziņā bija daudz kaprīzāki un zivis pārvietojās pēc sev vien zināmas loģikas. Izrādījās, kur ķērās pirmajā dienā, tur otrā dienā bija daudz sliktāki rezultāti un otrādi.

Vēl pirms pēdējās dienas intriga bija liela, un tikai pēdējā svēršana salika punktus uz i. Rezultātā par 2014.gada čempionu, jau trešo gadu pēc kārtas, kļuva Ivans Daņilovs, otrajā vietā Laila Grīnberga, trešais palika Raitis Kozlovskis, 4.vietā Guntis Kārkliņš bet Normunds Grabovskis ieguva 5.vietu.

Visus čempionāta rezultātus var apskatīt protokolā.