jaunumi   contact

« Pludiņmakšķerēšana… | Home | Labākie mušiņmakšķern… »

Spiningotāji Babītē

Babītes ezerā un Spuņnupes krastā šodien risinājās Latvija čempionāts spiningošaanas divcīņā tautas klasē. Proti, sacensības risinās pēc vienkāršotiem noteikumiem, kad spiningotāji vispirms spiningo ezerā, bet pēc tam sacenšas metienu precizitātē laukumā.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Lai gan diena bija visai vējaina, Babīte dāvāja pieklājīgus lomus. Lielākais loms 5,7 kg bija Kamuss pārstāvim Andriānam Jerohinam, pēc tam, kad otrajā disciplīnā - mērķi mešanā viņš sasniedza 84 punktus, viņa uzvara divcīņā bija visai pārliecinoša. Otrajā vietā palika Pasaules pārstāvis Krišjānis Krasovskis, trešajā - Jig.lv komandas dalībnieks Māris Kārkliņš. Komandu vērtējumā labākā bija Jig.lv, tai sekoja Kamuss un Pasaule. Lielāko zivi - 2,2 kg smagu līdaku izvilka Daugavpils pārstāvis Aleksandrs Saško.
Detalizētu informāciju var atrast sacensību protokolā.

Latgale

Lai atvieglotu pieeju informācijai par sezonas pēdējām spiningotāju sacensībām, ievietoju vēl vienu saiti ar Nolikumu Latvijas kausa izcīņai spiningošanā no laivām.


 
28. 09. 2014


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top