jaunumi   contact

« Labākie mušiņmakšķern… | Home | Fīdermakšķerēšanas po… »

Sezonas pēdējos pasaules čempionātos

Spiningotāju pasaules čempionātam, kurš 04.-05.oktobrī notiek Francijā, Aix-les-Bains, bildēs var sekot pasaules čempionāta franču valodā veidotajā mājas lapā. Tāpat informāciju var atrast BSM mājas lapā feisbukā.
Kā var spriest no protokola, lomi visai trūcīgi, daudz laivu paliek vispār bez ieskaites zivīm. Vadībā pēc pirmās dienas ir mājinieki, Francijas komanda. Latvijas komanda pēc pirmās dienas atrodas 5. vietā.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

05.10.2014. Francijā Aix-Les-Bains nupat noslēgušās otrās dienas sacensības PČ spiningošanā. LMSF prezidents Gundars Kurzemnieks no Francijas informē, ka Latvijas komanda 16 valstu konkurencē ieņēmusi augsto 6.vietu. Tas ir kāpums, salīdzinot ar 8.vietu 2013.gadā Enniskillenā, un ir labākais sniegums starp visām mūsu izlasēm šajā ne visai veiksmīgajā sacensību sezonā. Komandu vērtējumā medaļas izcīnīja Ukrainas, Francijas un Krievijas komandas. Visus rezultātus var redzēt čempionāta protokolā.

Septembra pēdējā nedēļā Itālijā Pietraffita ezerā risinājās 2014.gada karpu makšķerēšanas pasaules čempionāts. Komandu vērtējumā pasaules čempionāta zeltu izcīnija Horvātijas komanda, sudrabu - Francija, bronzu - Beļģija. Individuālajā vērtējumā par uzvarētāju kļuva Horvātijas sportistu duets - Danaj Dalibar un Jakopcevic Hrvoje. Latvijas komanda startēja neveksmīgi un 24 komandu konkurencē ieguva tikai 17.vietu.
Visus minētā čempionāta rezultātus var atrast arī sacensību noslēguma protokolā.


 
05. 10. 2014


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top