« Lucky John festivāls … | Home | MB komentārs, adresēt… »

Par LR čempionātu spiningošanā 2015

Šodien LMSF vadība tikās ar Latvijas izlases spiningotāju komandas pārstāvjiem, lai apspriestu iespaidus, kas gūti nupat notikušajā pasaules čempionātā Francijā. Latvijas komanda tajā ieguva augsto 6.vietu komandu vērtējumā. Informāciju par secinājumiem solīja apkopot valdes loceklis Egīls Draudiņš, tā tiks izvietota kā šīs ziņas papildinājums.
Vienlaicīgi risinājās domu apmaiņa par to, kā turpmāk būtu jāattīsta šī sporta veida sacensības Latvijā. PČ dalībnieks Igors Fillipovs ar domu, ka veiksmīgiem startiem PČ mūsu sportistiem trūkst iemaņu lielo zivju ķeršanā, ieteica Latvijas čempionāta nolikumā un noteikumos dot priekšrocības tiem, kas orientēsies tieši uz lielo zivju medībām. Lai mazinātu sīko asarīšu iespaidu uz rezultātu, kā vienu no variantiem Igors piedāvāja turpmāk noteikt ieskaitāmo asaru minimālo izmēru. Papildus parādījās doma, ka čempionātu vajadzētu risināt divās priekšsacīkšu kārtās, bet trešo kārtu organizēt kā finālu, kurā piedalās, piemēram, tikai 10 labākās ekipāžas, kuras būtu tās, kuras vienlaicīgi var pretendēt arī uz vietu valsts izlasē.

Vienojāmies, ka par šiem un, iespējams, arī citiem variantiem centīsimies savāk iespējami daudz iesaistīto sportistu viedokļu un vēlreiz apspriedīsimies nedēļas nogalē, kad pie Ķīšezera spiningotāji pulcēsies sezonas noslēguma pasākumā - Latvijas kausa izcīņas sacensībās spiningošanā no laivām.

P.S. Lai katrs varētu iepazīties ar starptautiskajiem noteikumiem šajā makšķerēšanas sporta disciplīnā, ievietoju saiti ar starptautiskās federācijas FIPSed lapu, kurā ir saite ar noteikumiem angļu valodā. Turpat var atrast saiti ar noteikumiem arī franču valodā.

 
15. 10. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

jautājums jautājums - 16-10-’14 19:29

Vai kāds nevarētu starptautiskos noteikumus iztulkot latviešu valodā ??
Var piekrist, jautājums ir aktuāls, jo joprojām sportisti un tiesneši pietiekoši labi nepārzin noteikumus. Tas būtu jauks ieguldījums mūsu sportā, ja kāds angļu valodas un mūsu sporta pārzinātājs pārtulkotu latviešu valodā kaut vai pantus 8. -34. Tieši šo pantu saturs atbilst tam, ko mēs dēvējam par sacensību noteikumiem.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.