« Lucky John festivāls … | Home | MB komentārs, adresēt… »

Oktobra valdes sēdē

30.oktobrī notika kārtējā LMSF valdes sēde. Dienaskārtībā bija H. Raciborska un M. Bērziņa atskaites par Latvijas komandas līdzdalību un rezultātiem pasaules čempionātos Francijā un Itālijā. Ja karpu makšķernieku komandas starts bija neveiksmīgs, kam par iemeslu bijuši ļoti nelabvēlīgie vietu izlozes rezultāti, spiningotāju iegūtā 6. vieta komandu vērtējumā tika atzīta par augstāko Latvijas izlases sasniegumu šajā sezonā.
Valde apsprieda arī sagatavoto 2015.gada sacensību kalendāra projektu. Ievērojot to, ka vairākās disciplīnās starptautiskā federācija konkrētus PČ datumus paziņos tikai decembra sākumā, tika pieņemts kalendāra 1.variants. Tuvākajās dienās tas tiks noformēts un publiskots ar domu, ka decembrī to varēs atjaunināt ar dažiem precizētiem datumiem. Kalendārā vēl nav fiksēti organizātori, tāpēc valde gaida, ka pieteiksies biedri, kuru gatavi organizēt kādu no minētajiem pasākumiem.
Valde izskatīja arī jautājumu par makšķernieku aktīvu decembra sākumā. Tika pieņemts lēmums to sarīkot 12.decembrī, par atbildīgo nozīmēja Agri Rudzānu. Pie tam atklāts palika jautājums par formātu - vai rīkot pasākumu tikai LMSF biedriem, vai piebiedroties A. Maldupa idejai un iesaistīties līdzīgā bet plašākā Zivju Fonda pasākuma organizācijā. Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc ZF kārtējās valdes sēdes novembra beigās.
Dažādos jautājumos valde apmainījās ar domām par iesaistīšanos ZM konsultatīvās padomes darba grupās, par Latvijas izlases gatavošanos PČ zemledus makšķerēšanā Somijā, par atseviškiem nolikumiem, aktualizēja nepieciešamību atjaunināt starptautisko noteikumu tulkojumus visās disciplīnās, kā arī noteica, ka nākamā valdes sēde notiks 12.decembrī.
 
05. 11. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.