« MB komentārs, adresēt… | Home | Decembra foreles »

Pilnveidosim noteikumus

LMSF valdē mēs pieņēmām lēmumu, ka visīsākajā laikā jāatjaunina mūsu sacensību noteikumi. Lai mēs varētu savus sacensību noteikumus maksimāli tuvināt starptautiskajiem, vispirms oficiālie noteikumi, kas parasti ir angļu un franču valodās jāpārtulko latviešu valodā. Tikai pēc tam varam veikt to pielāgošanu mūsu apstākļiem un vajadzībām. Lai atvieglotu tulkošanas darbu un ar domu, ka tajā varētu iesaistīties katrs, kurš kaut cik pārzin angļu valodu, Latvijā kultivētajām makšķerēšanas sporta disciplīnām sāku veidot atsevišķas interneta, kā saka, eksperimentālas darba lapas, kurās ievietoju aktuālo noteikumu versiju angļu valodā. Šobrīd pieejamas ir trīs, manuprāt, aktuālākās noteikumu lapas - zemledus makšķerēšanā, spiningošanā no krasta un spiningošanā no laivām. Pārējās sekos nedaudz vēlāk.
Vairāk informācijas par šo pasākumu var atrast attiecīgajās lapās.

P.S.FIPSed priekšraksti paredz, ka jebkurš FIPSed biedrs var piedāvāt kādas izmaiņas starptautiskajos sacensību noteikumos. Tās ar oficiālu federācijas vēstuli jāpiedāvā izskatīšanai FIPSed izpildkomitejas sēdē, kura tradicionāli tiek sasaukta novembra beigās Romā. Varbūt mēs arī varam kaut ko piedāvāt?

 
18. 11. 2014.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

sienaazis sienaazis - 16-12-’14 10:47

Par vietām ok, gan kādu peļķi piemeklèsiet, bet kur problēma nosaukt datumus? Tas ir svarīgi, cilvēkiem ceļojumi, kāzas, kristības, utt.
Problēmu nav, kalendārs jau ir izvietots tīmeklī, atliek tikai uzklikšķināt uz attiecīgās saites. Ja rāda iepriekšējo, novembra variantu, lapa ir jāatjaunina.

sienaazis sienaazis - 15-12-’14 13:28

Labdien JST, kā pagāja nesen bijusī sapulce, ko nolēmāt, ir kādi jaunumi, gribētos ko izlasīt un nojaust gan par noteikumiem, gan sacensību norises laikiem. Kāpēc, ļoti vienkārši, lai saplānotu nākamā gada izbraukumus ārpus LV, citu pasākumu apmeklējumus, utt.

Būtu korekti saņemt kādu daļiņu šīs informācijas.
Nekāda sapulce nav bijusi, par nolikumiem spriedām valdes sēdē, kura notika 12.12.2014. Ceru, ka tuvākās dienās HR sagatavos nolikuma projektu, kurā ir precizēti visi datumi un vietas. Principiālu izmaiņu nebūs, Burtnieks un 1.kārtas datums paliek kā kalendārā. LR čempionāts tiks papildināts ar 4.kārtu kā finālu, tikai, lai noteiktu individuālos uzvarētājus un LV izlases kandidātus. Čempionāta 3 kārtas plānots nobeigt jūlija sākumā, fināls 10 labākajām ekipāžām ieplānots septembra pirmajā pusē, pirms pasaules čempionāta.

Paldies.

Antra Antra - 12-12-’14 12:57

Atim. Ja esi aculiecinieks kādam minētam gadījumam, lūgums pazvanīt man pa tel 29155111
Salmo arī atbalsta divas komandas, kuras piedalās Latvijas čempionātā, un gribētu zināt vairāk.

Atis Atis - 11-12-’14 18:15

Sveiki, ir nepatīkami, ja sportisti – spiningotāji ir bez makšķerēšanas noteikumu zināšanām! Tiem paskaidroju, ka šobrīd ir Liegums ( po Russki: Zapret) ķert taimiņus un lašus!!! Kā tādi cilvēki var piedalīties Latvijas čempionātā un varbūt pat pārstāvēt valsti pasaules čempionātā? Kungi, apdomājiet, vai Jūs vēlētos, ka tiek publiskoti Jūsu vārdi!?

Zirgs (ne Zirnis) joko Zirgs (ne Zirnis) joko - 10-12-’14 19:11

Zini vai mini rebuss pamatskolniekiem. Kur var izlasīt šito tekstu. ………..Un labākie 20 salien 2000 punktos, kas principā ir tuč vairāk kā viena mēra līdaciņa. Mums pirmās dienas prieks bija 5002 milimetrus gara zobainā 4 minūtes pirms beigām. Tad saproti cik dziļi sirdī esi parakstijies uz sacešanos zivīs… Tik pateikšu priekšā , tā raksta par copes sportu viens Latvijas čempja dalībnieks. :-)

;) ;) - 21-11-’14 11:50

Nevar uzticēties :) jo sistēma pielāuj, ka tu vari nobalsot no katra datora darbā, no katra čoma mobilā telefona un planšetes, nerunājot par intereneta kafejnīcu piedāvājumu :))) te tā ir pieņemts :) Parasti tādi jocīgi tipi, kuriem prātā tikai doma kaut ko pieķēzīt, te ilgi neaizkavējas.

??? ??? - 21-11-’14 11:22

Cik droši , ka balsojot internet nevar nobalsot 10reizes , vai var uzticēties šiem rezultātiem ?
Ja sistēma būtu pilnīgi droša, tad pie mums šī metode jau sen būtu ieviesta arī Saeimas vēlēšanās. Te ir, var teikt, vidējas klases aizsardzība pret vairākkārtēju balsošanu. Proti, no viena datora var nobalsot tikai vienu reizi. Taču tā nav pilnīgi pasargāta no jocīgiem tipiem, kuri par katru cenu grib balsot vairākkārtīgi. Tomēr jebkurā gadījumā, ja notiek kaut cik normāla viedokļu paušana, kļūda nebūs lielāka par 20 – 30 procentiem, kas pilnīgi pietiekami, lai pieņemtu lēmumu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.