« MB komentārs, adresēt… | Home | Decembra foreles »

LMSF valdes sēdē

Kārtējā LMSF valdes sēde notika 12.decembrī.
Valde pieņēma nolikumu 2015.gada zemledus makšķerēšanas čempionātam. Valde uzdeva līdz nākamajai valdes sēdei Normundam Grabovskim sagatavot priekšlikumu par valsts izlases komandas sastāvu. Ievērojot to, ka PČ notiks marta beigās Somijā, valde vienojās, ka tiks ņemti vērā arī 2015.gada LR čempionāta rezultāti un rezultāti treniņos Somijā.
Valde izskatīja arī Harija Raciborska sagatavoto nolikuma projektu LR čempionātam spiningošanā no laivām un visus iespējamos posmu izvēles variantus. Tika nolemts konceptuāli nolikumu nemainīt, tikai sacensības papildināt ar finālposmu, kurā, lai noskaidrotu vietu sadalījumu individuālajā vērtējumā, tiks pielaistas 10 ekipāžas, kuras ieguvušas augstākās vietas 3 posmu kopvērtējumā. LR čempionāta posmus, ja izdosies visu saskaņot ar ūdeņu pārvaldītājiem, VVD un pašvaldībām, sarīkot maijā - Burtniekā, jūnijā - Usmā vai Alūksnē, jūlijā - Ķīšezerā, finālposmu - septembrī Viljandes ezerā Igaunijā.
Visas izmaiņas ir iestrādātas jaunākajā LMSF 2015.gada pasākumu kalendāra versijā.

Nākamā valdes sēde paredzēta marta pirmajā nedēļā, gadskārtējā LMSF konference notiks marta beigās.

FIPSed izpildkomitejas sēdē, kura novembra beigās notika Romā, tika izskatīti arī daži mūs interesējoši jautājumi. Oficiālie sēdes lēmumi vēl nav publiskoti, taču ir dažas ziņas no uzticamiem avotiem. Piemēram, ir zināms, ka nākamajā sezonā samazinātas prasības pret spiningošanā izmantotajiem mānekļiem. Lai attīstītu sacensības ziemas periodā, Ziemeļvalstis izvirzīja domu rīkot PČ, kā mēs sakām, bļitkošanā. Igauņi uzņēmās 15.februārī organizēt pirmos starptautiskos mačus, atsūtīja savu Noteikumu projektu "Fishfest 2015 Pro Open Viljandi" un gaida arī mūsu viedokli. Sacensību noteikumi ir visai liberāli, komandu skaits šobrīd netiek ierobežots.

 
16. 12. 2014.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Janis Briedis Janis Briedis - 20-12-’14 17:58

vai finalposmaa ekipazaam naaks liidzi kaut kaadi punkti no ieprieksejaam kartaam,vai arii tas buus sacensiibas no “nulles”??? Ja izdosies visu sakārtot kā iecerēts, līdzi nāks visi punkti, taču fināla punkti būs ar koeficientu, lai fināls būtu smagāks par vienu regularā čempionāta posmu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.