« Spārnotie teicieni | Home | Makšķerēšanas noteiku… »

Aicinājums

Mūsu grupā, kura gatavojas maija beigās doties uz copi Norvēģijā, negaidīti atbrīvojušās divas vietas, tāpēc aicinu interesentus izmantot iespēju un pievienoties mūsu grupai. Esam iecerējuši doties pa iestaigātu ceļu un apmeklēt mūsu paziņas Trondheimas virzienā. Copei gatavojamies veltīt 6 dienas, - 3 dienas Lavsnes un 3 dienas Namsenfjordā.
Ieskatu par to, kas mūs var sagaidīt, var rast apmeklējamo bāzu mājas lapās un arī šīs mājas lapas albūmu sadaļā, kur atrodamas saites ar fotoalbūmiem, kas radušies iepriekšējos braucienos.
Izmaksas ir cilvēcīgas un tikai pašizmaksas līmenī. Līdz Trondheimai lidojam ar lidmašīnu, transfēru no lidostas līdz bāzei nodrošinās nolīgts minibuss.

Vairāk informācijas var iegūt no manis :-)pa mob. tel. 29517507.

 
20. 01. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

interesanti interesanti - 17-02-’15 07:41

Cik maksā viens tāds brauciens uz Norvēģiju?
Jārēkinās, ka Norvēģijas copes izmaksas ir atkarīgas no grupas lieluma, programmas, virziena , kurā brauc un ērtībām, kuras tiek piedāvātas. Mēs parasti lidojam līdz Trondheimai, dzīvojam ar ērtībām tieši fjorda malā, īrējam komfortablas laivas, un ceļojums, ja izdodas nopirkt lētākās aviobiļetes, izmaksā aptuveni EUR 600 – 650. Attiecībā uz aicinājumu pieteikties, – vietas ir jau aizņemtas.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.