Aicinājums

Mūsu grupā, kura gatavojas maija beigās doties uz copi Norvēģijā, negaidīti atbrīvojušās divas vietas, tāpēc aicinu interesentus izmantot iespēju un pievienoties mūsu grupai. Esam iecerējuši doties pa iestaigātu ceļu un apmeklēt mūsu paziņas Trondheimas virzienā. Copei gatavojamies veltīt 6 dienas, - 3 dienas Lavsnes un 3 dienas Namsenfjordā.
Ieskatu par to, kas mūs var sagaidīt, var rast apmeklējamo bāzu mājas lapās un arī šīs mājas lapas albūmu sadaļā, kur atrodamas saites ar fotoalbūmiem, kas radušies iepriekšējos braucienos.
Izmaksas ir cilvēcīgas un tikai pašizmaksas līmenī. Līdz Trondheimai lidojam ar lidmašīnu, transfēru no lidostas līdz bāzei nodrošinās nolīgts minibuss.

Vairāk informācijas var iegūt no manis :-)pa mob. tel. 29517507.

 
20. 01. 2015.

  Seko jaunumiem Facebook



One comment

interesanti interesanti - 17-02-’15 07:41

Cik maksā viens tāds brauciens uz Norvēģiju?
Jārēkinās, ka Norvēģijas copes izmaksas ir atkarīgas no grupas lieluma, programmas, virziena , kurā brauc un ērtībām, kuras tiek piedāvātas. Mēs parasti lidojam līdz Trondheimai, dzīvojam ar ērtībām tieši fjorda malā, īrējam komfortablas laivas, un ceļojums, ja izdodas nopirkt lētākās aviobiļetes, izmaksā aptuveni EUR 600 – 650. Attiecībā uz aicinājumu pieteikties, – vietas ir jau aizņemtas.



(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.