« Dzīves virtuvē | Home | Aprīlis 2015 »

Ziņas no Norvēģijas

Kopš Norvēģija, konkrētāk Namsenfjorda apkārtne kļuvusi par vienu no manu copes ceļojumu galamērķiem, ar interesi sekoju ziņām par copi šajā fjordā, kurp mūsu grupa gatavojas doties maija otrajā pusē. Ienāk interesantas ziņas un, ja izdotos savākt kādu nelielu copmaņu grupiņu, varētu turp doties jau aprīlī.

Sākot ar janvāri apmeklējamās bāzes saimnieks Raivis regulāri informē par skaistiem eksemplāriem, nomedītiem pavisam netālu no viņa jaunveidotās bāzes. Nupat atkal saņēmu visai iedvesmojošus fotoattēlus, kuros redzams iespaidīgs vēl vakar saķertu paltusiņu un mencu loms. Kā stāsta Raivis, zivis šajās vietās var atrast visu gadu. Atliek cerēt, ka vismaz aprīlī un maijā tās nebūs pametušas fjordu. Parasti lielie bari, kuri gada pirmajā pusē no jūras fjordā ienāk uz nārstu, pēc nārsta pamazām izklīst, daļa pārvietojas uz jūru un lieli eksemplāri kļūst grūti atrodami.

 
13. 03. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.