« Ziņas no Norvēģijas… | Home | Aprīlis 2015 »

LR čempionātu nolikumi

LMSF valdes pārstāvis Igors Filippovs kā atbildīgais par vienu no makšķerēšanas sporta veidiem - spiningošanu no krasta ir sagatavojis jauno LR 2015.gada čempionāta nolikumu, šobrīd tas ir projekta stadijā. Visi ieinteresētie tiek aicināti tuvāko 2 nedēļu laikā izteikt savus priekšlikumus, lai tuvākajā laikā nolikums varētu stāties spēkā.

2015.12.04. Nupat valde saņēmusi apstiprināšanai arī LR čempionātu nolikumus pludiņmakšķerēšanā un mušiņmakšķerēšanā, šobrīd tiek publiskoti šo nolikumu projekti, apstiprināšanas procesā tajos var parādīties nebūtiskas izmaiņas.

2015.21.04. Internetā tiek izvietots arī Nolikums LR 2015.gada čempionātam fīdermakšķerēšanā.

 
23. 03. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Zvaigzne Zvaigzne - 07-04-’15 19:58

Ja citi ierosinājumi nav saņemti.

Nolikumā 4.punktā atzīmēts – „Mānekļu āķiem jābūt bez atskabargām vai ar pielocītām atskabargām un tā vieta novīlēta ar vīli.” un „Āķiem tiesneši pievērsīs lielu uzmanību.”

Būtu lūgums izskatīt iespēju nolikumā ierakstīt sodu, kas pienākas par šo pārkāpumu. Tas palīdzētu dalībniekiem apzināties šī pārkāpuma sekas un tiesnešiem nevajadzēs domāt kādu sodu piemērot.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.