« Aprīlis 2015 | Home | Nedēļa Namsenfjordā… »

Spiningotājiem - līdz startam 2 nedēļas

Interesentiem atgādinām, ka LR čempionāta spiningošanā no laivām 1.posms risināsies 16.un 17.maijā Burtnieka ezerā un ir pēdējais laiks veikt iepriekšējo pieteikšanos. Sezonas sākumā pēc ezera bāzēm ir liels pieprasījums, lai nerastos problēmas ar dalībnieku izvietošanu, aicinām visus iespējami ātri saistīties ar Hariju Raciborski (29217376) vai Jāni Stikutu (29517507) un nokārtot ar pieteikšanos saistītos jautājumus.

Čempionāta otrs posms notiks 13.un 14.jūnijā Usmas ezerā. Posma organizators SIA „SALMO” informē, ka centrālā bāzes vieta pie Usmas būs Kempings Mežmalas. Kempingā ir dažāda izmēra viesu mājas, info t. 29159944, bildes var redzēt www.booking.com. Vietas rezervēt var tikai pa telefonu.
Ja skatās pēc kartes, ezera Ventspils galā ir vēl divas iespējamās apmešanās vietas. Usmas kempings, info t.26334500, www.usma.lv un kempings Strazdiņi, info t.29125416. Visi kempingi atrodas ezera krastā un ir 2-3 min. brauciena attālumā viens no otra.

 
30. 04. 2015.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Ivo Ivo - 12-05-’15 09:31

Ja kãdai komandai vajdzigs tiesnesis, vary izpalidzet. Esmu jau tiesajis sadas sacensibas. 28484808

jst jst - 10-05-’15 18:36

Man ik pa brīdim nākas skaidrot, kā var parakstīties uz šo lapu, lai automātiski saņemtu ziņas par visiem jaunumiem. Pēc būtības viss ir vienkārši. Vispirms jāatrod RSS barotnes poga lapas labajā ailē tās augšpusē. Tā ir saite ar barotnes lapu http://www.fishing.lv/index.php?feed=rss.., kurā ir gan barotne, gan visi skaidrojumi.

Tur ir lasāms teksts ar visām nepieciešamajām saitēm un skaidrojumiem.
“Fishing in Latvia » Makšķerēšanas sports” You are viewing a feed that contains frequently updated content. When you subscribe to a feed, it is added to the Common Feed List. Updated information from the feed is automatically downloaded to your computer and can be viewed in Internet Explorer and other programs. Learn more about feeds.

jst jst - 07-05-’15 15:39

Beigsim skaldīt matus un nodarboties ar spekulācijām!

Nez vai no malas kāds ir redzējis, ka citā laivā dalībnieks mēra zivis. :-) Pie tam, nu un tad? Kādēļ neļaut mērīt?

Es zinu, ka dalībnieki bieži palīdz tiesnesim mērīt zivi un tas ir pilnīgi normāli. Slikti, ja tiesnesis neprot izvērtēt mērījumu un “nepamana” dalībnieku centienus “uzlabot” izmēru.
Šajā sakarībā pietiktu, ja komandu tiesneši saprastu, kuru komandu viņi pārstāv. Nereti, tiesneši to nezin, attiecīgi, pat nesaprot, ka ar savu, kā raksti, mīkstsirdību viņi uzlabo konkurentu rezultātu.

Ja zivs izmērs tiek dots ar precizitāti līdz cm, ar to bez komentāriem tiek noteikts, ka pieļaujamā novirze var būt 0,5 cm, proti, 50% no mērvienības. Tas nosaka arī prasības mērinstrumenta precizitātei. Ja kāds protokolā ierakstīs 49,8 cm, tam nebūs nekāda svara. Korekts ieraksts ir bez komata – 49 cm vai šajā gadījumā 50 cm.
Papildinājums 16.05.2015 Mans skaidrojums attiecas uz zivju mērīšanu vispār, piemēram, uz to, kuru kontroles nolūkos veic inspektori. Sacensībās, to organizatori var noteikt citas prasības. Strīdīgos gadījumos sacensībās vērtējums notiek par labu sportistam.

Ja likumdevējs iedomātos aizliegt paturēt 49,8 cm līdaku, min garums formāli būtu jānosaka citādi, piemēram, 50 cm ar negatīvu pielaidi 0,2 cm. Saprotams, ka tas būtu pilnīgi bezjēdzīgi. Lauka apstākļos zivs mērījums ar cm precizitāti ir pilnīgi pietiekams. :-)

sienaazis sienaazis - 07-05-’15 13:13

Lūgums organizātoriem un dalībniekiem vērst uzmanību uz tiesnešu darbību, to izglītošanu jau laikus.

Ja tiesnesis ir nejauši nokļuvis šai pasākumā, jo kā zinam, bieži vien ir sarežģīti atrast kādu, kurš ir gatavs divas dienas vizināties laivā lietū, vējā, karstā saulē, utt. Sanāk ka pēdējā dienā kādu sarunā, tikai aizmirst izstāstīt pašu galveno. Vai arī izstāstot, neuzsver tā svarīgumu.

1. Nekādā gadījumā neļaut mērīt zivi dalībniekiem, pirmais un galvenais punkts. Ja kāds no malas to redz, par to ir jādod ‘‘diskābels’‘ gan ekipāžai, gan tiesnesim.
2. Izskaidrot, ka pāris mm, ko kāds nezinošs, vai pārāk mīkstsirdīgs tiesnesis ir gatavs pielikt pie 49,8 cm līdakas, bojā visu čempionāta būtību. Bojā rezultātu savām ekipāžām un arī pārējām. Tas nav pieļaujams.
3. Ja ir domstarpības par zivs izmēru, tad līdz čempionātam izdomāt, ko tādā reizē darīt, lai nav jākaro laivā par tiesneša, vai dalībnieku mēru. Pieļauju, ka var piebraukt pie blakus esošās ekipāžas ar viņu akceptu un ātri nomērīt zivi ar liecinieku klātbūtni – NEUZSPIEŽOT, NESTIEPJOT, NEKĀDI CITĀDI NEIETEKMĒT ZIVS GARUMU.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.