jaunumi   contact

« Spiningotājiem - līdz… | Home | Sācies LR čempionāts … »

LMSF valdes kārtējā sēdē

6.maijā Rīgā notika kārtējā LMSF valdes sēde.
Valde noklausījās Normunda Grabovska atskaiti par Latvijas izlases startu pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā Somijā un, neskatoties uz viena sportista neveiksmīgo startu, komandas izcīnītā 4.vieta tika atzīta par kopumā augstu rezultātu. Pēdējos divos gados tas ir augstākais Latvijas makšķernieku rezultāts.
LMSF prezidents Gundars Kurzemnieks sniedza informāciju par savu līdzdalību aprīlī Meksikā notikušajā kārtējā CIPS kongresā. Principiālu jaunumu šajā jomā maz, atsevišķus rezultātus varēsim redzēt, kad tuvākajā laikā tiks oficiāli publicēta pasaules čempionātu kalendāra jaunākā versija. Valde nolēma līdz 2015.gada novembrim sagatavot un iesniegt CIPS izpildkomitejai atjauninātu Latvijas pieteikumu pasaules čempionātu organizācijai zemledus makšķerēšanā un spiningošanā no laivām 2017.gadā, kā arī attiecībā uz CIPS kongresa organizāciju Rīgā.
Valde uzdeva LMSF ģenerālsekretāram Agrim Rudzānam iespējami īsā laikā atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar valdes izmaiņu reģistrāciju UR, un nolēma turpināt tradīciju, - valdes sēžu operatīvos jautājumus, tai skaitā izlases komandu sastāvus vasaras periodā izskatīt un apstiprināt elektroniskā vidē.

Tāpat valde atbalstīja Ginta Zeiļas piedāvājumu sabiedriskā kārtā izveidot LMSF lapu Facebook-ā, kā arī Gundara Kurzemnieka priekšlikumu iecelt par LMSF izpilddirektoru Jāni Stikutu un noslēgt ar viņu attiecīgu bezalgas līgumu par sabiedrisko darbu.

Nākamā valdes sēde ieplānota septembra sākumā.


 
10. 05. 2015


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top