« Aprīlis 2015 | Home | Nedēļa Namsenfjordā… »

Sācies LR čempionāts spiningošanā no laivām

Šodien Burtnieka ezerā noslēdzās Latvijas 2015.gada čempionāta spiningošanā no laivām pirmā posma divu dienu sacensības. Neskatoties uz vēso un drēgno laiku, Burtnieks bija devīgs. Lomos bija gan skaistas līdakas, gan prāvi asari, - dažas ekipāžas 6 stundās iemanījās nomedīt līdz pat 17 mēra līdakām, lielākā no tām bija 105cm gara. Protams, visas zivis tika atlaistas atpakaļ ezerā.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Veiksmīgākās laivu ekipāžas šajā posmā bija Vitālijs Karpenkovs- Guntis Riekstiņš (Lucky John), Ingus Goltiņš - Gostavs Plūme (Salmo) un Armands Romanovs- Jevgenijs Rodins (Lucky John). Posma uzvarētāji saņēma firmas Eboat.lv dāvāto galveno balvu - modernu eholoti.
Komandu vērtējumā Latvijas čempionāta vadībā izvirzījušās Lucky John, Salmo un Stream komandas. Detalizētāk visus rezultātus var redzēt sacensību protokolā.

Nākamais posms notiks pēc mēneša Usmas ezerā.

 
17. 05. 2015.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Rio Rio - 22-05-’15 11:33

Par usmas posmu.kaa buus ar iebrauksanu rezervaataa?nebuutu logjiski jau laiciigi pazinjotu kaa tiks risinaats sis jautaajums?
Sacensību laikā dalībniekiem rezervātā iebraukt ir aizliegts.

gr gr - 18-05-’15 12:06

Pēc protokola spriežot Ainārs Eglīti ir izvilcis 25cm līdaku, vai tādas arī iet ieskaitē?
Un Ingus Giltiņš 66cm asari, tas jau Latvijas rekords, vai ir informācija – vai ir pieteikts jauns Latvijas asara rekords!
Tikpat labi varētu teikt, ka tāda Aināra Eglīti un Ingus Giltiņa protokolos nemaz nav.:-)Protams, tā ir tehniska kļūda, – 25 cm ir asaris, bet 66 cm ir līdaka. Tiem, kas to nesaprata, atvainojos par sagādātajām neērtībām.

tiesnesis tiesnesis - 18-05-’15 08:27

Kāpēc LMSF nepamēģina kādu citu Burtnieka bāzi, kur serviss varbūt ir labāks, mājiņas Ezerpriedēs nav izcilas, labāk ir teltī.
Mačos viss bija labi. Vai tas protests no Lawrance, par Rudzāna rezultātu pirmā dienā neienāca? Pagājšgad arī viens no viņiem jau internetā taisīja troksni un gribēja rakstīt protest ka mači nav saskaņoti.
Neviens protests Burtnieka posmā nav ienācis.

Juris Juris - 17-05-’15 20:50

Apsvecu uzvarētajus!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.