« Aprīlis 2015 | Home | Nedēļa Namsenfjordā… »

Par spiningošanas čempionāta otro posmu

Nupat papildus informāciju atsūtīja Egīls Draudiņš.
Centrālā bāzes vieta būs Kempings Mežmalas. Ja skatās pēc kartes, tad ezera Ventspils galā ir trīs iespējamās jau iepriekš pieminētās apmešanās vietas.
- Usmas kempings, kurā iekļaujas viesnīca SPA ar attiecīgajiem numuriņiem, un ir arī atsevišķas atpūtas mājiņas. Info t.26334500, www.usma.lv
- Kempings Mežmalas, viesu mājas dažāda izmēra, info t. 29159944, bildes var redzēt www.booking.com, šobrīd saimnieki ir pierezervējuši vairākus numurus, tā ka caur booking.com pasūtīt nevar, jāzvana un jārezervē pa telefonu.
- Kempings Strazdiņi, info t.29125416. Tur ir viena lielā māja ar aptuveni 15 guļvietām, ir arī vairākas mazākas makšķernieku mājiņas ar 2-4 gultām.

Visas bāzes atrodas ezera krastā un ir 2 - 3 min. brauciena attālumā viena no otras. Par centrālo izvēlējos kempingu Mežmalas, jo tas vairāk atbilst mūsu vajadzībām. Ir krasta pludmale (kā Rušonā), ir steķis, kur var novietot laivas, ir kopējā nojume. Daudz maz sakarīgs slips ir kempingā Strazdiņi, pārējās vietās ielaišana ir no krasta. Mežmalās saimnieks saka, ka parasti ielaiž laivas no krasta bez problēmām. Pats skatījos uz vietas, it kā ir OK, būs gan atkarīgs no ūdens līmeņa ezerā. Strazdiņos saimnieks prasa samaksu par ielaišanu, par šo jautājumu būs uz vietas ar viņu jārunā par kaut kādu vienu summu, lai katram neskraidītu pakaļ.
Rezervāta teritorija ir skaidri iezīmēta ar attiecīgiem karodziņiem, dalībnieki tajā iebraukt nedrīkst.

Ar cieņu Egīls Draudiņš
 
28. 05. 2015.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Ivo Ivo - 08-06-’15 11:31

28484808

Ivo Ivo - 08-06-’15 11:30

Kadai komandai nav vajdzigs tiesnesis… Esmu tiesājis šāda veida sacensības

Haris Haris - 28-05-’15 21:54

Šeit ir noteikumi: Rezervātā nebraucam. Pielikumā karte, ezerā bojas.
http://www.ventspilsnovads.lv/images/sto..(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.