jaunumi   contact

« LR mušiņmakšķerēšanas… | Home | LR čempionātā spining… »

LR čempionātā pludiņmakšķerēšanā

Šogad Zundas kanāls, kurā 23.-24.maijā risinājās LR čempionāta pirmais posms bija daudz dāsnāks kā pagājušajā gadā un parādīja sevi kā ātrai un tehniskai makšķerēšanai ļoti atbilstošu kanālu, zivju izmērs neliels, vidēji 10—20 grami, mazi plicīši un raudiņas pārsvarā, bet trāpījās arī pa kādam „bonusam ” 100-200 gramu svarā. Sacensībās notiek tikai individuālajā vērtējumā, pirmā posma divu dienu pasākumā piedalījās, var teikt, labākie 13 sportisti, daudzi dažādu iemeslu dēļ netika uz šīm sacensībām. Taču nelielais dalībnieku skaits nemazināja cīņas sparu, jo visi Latvijas izlases kandidāti bija ierindā un šīs sacensības izvērtās par savdabīgām reitinga sacensībām. Cope bija ļoti tehniska un dināmiska, šeit visu noteica sportistu fiziskā un tehniskā sagatavotība, kā arī, protams, meistarība.

Pirmajā posmā labākie izrādījās Ivans Daņilovs, Normunds Grabovskis un Vladislavs Tolmačovs. Ar visu dalībnieku rezultātiem iepazīties sacensību protokolā.

LR čempionāta otrais posms notiks jūlija beigās Lielupē pie Kalnciema.

P.S. Interesenti var iepazīties arī ar šī gada karpu makšķerēšanas čempionāta nolikumu.

 
29. 05. 2015


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top