« Aprīlis 2015 | Home | Nedēļa Namsenfjordā… »

LR čempionātā pludiņmakšķerēšanā

Šogad Zundas kanāls, kurā 23.-24.maijā risinājās LR čempionāta pirmais posms bija daudz dāsnāks kā pagājušajā gadā un parādīja sevi kā ātrai un tehniskai makšķerēšanai ļoti atbilstošu kanālu, zivju izmērs neliels, vidēji 10—20 grami, mazi plicīši un raudiņas pārsvarā, bet trāpījās arī pa kādam „bonusam ” 100-200 gramu svarā. Sacensībās notiek tikai individuālajā vērtējumā, pirmā posma divu dienu pasākumā piedalījās, var teikt, labākie 13 sportisti, daudzi dažādu iemeslu dēļ netika uz šīm sacensībām. Taču nelielais dalībnieku skaits nemazināja cīņas sparu, jo visi Latvijas izlases kandidāti bija ierindā un šīs sacensības izvērtās par savdabīgām reitinga sacensībām. Cope bija ļoti tehniska un dināmiska, šeit visu noteica sportistu fiziskā un tehniskā sagatavotība, kā arī, protams, meistarība.

Pirmajā posmā labākie izrādījās Ivans Daņilovs, Normunds Grabovskis un Vladislavs Tolmačovs. Ar visu dalībnieku rezultātiem iepazīties sacensību protokolā.

LR čempionāta otrais posms notiks jūlija beigās Lielupē pie Kalnciema.

P.S. Interesenti var iepazīties arī ar šī gada karpu makšķerēšanas čempionāta nolikumu.

 
29. 05. 2015.

  Seko jaunumiem Facebook



No comments



(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.