Nedēļa Namsenfjordā

Nupat izveidoju albumu ar bildēm, kuras radās manā braucienā uz Norvēģiju

Slīdrādi var noskatīties arī tieši Picasa albuma vietnē.

 
31. 05. 2015.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

Zvaigzne Zvaigzne - 11-08-’15 20:18

Noteikumu projekta precizēšanas vietā ZMZD aprobežojās ar noradīto punktu svītrošanu un vienā gadījumā labošanu. Viedokli par pārējo atļaušos paturēt pie sevis, jo esmu skeptisks attiecībā uz notiekošo. Varbūt vari precizēt, uz ko konkrēti atttiecas tava skepse?

Ēriks Ēriks - 11-08-’15 16:56

Vai šogad būs Lucky John festivals? Kad var gaidīt kādu ziņu?
Šobrīd ir tikai neoficiāla informācija, ka SIA Salmo gadskārtējo Lucky John festivālu ieplānojusi sarīkot 11.oktobrī Babītē. Kā parasti, pieteikšanās sāksies septembra sākumā, tad arī būs pieejami noteikumi.

copmans copmans - 11-08-’15 16:31

Normāla ziņa, to vajadzētu iepeistot pamatziņās. Nav ko ar tiem stagnējošajiem birokrātiem ņemties. Pietiek ka copmaņiem valdībā ir savs cilvēks. Ministrs Rasnačs , vai tik nebija Salmo kluba biedrs ?, kā kārtīgs copmanis kaut ko saprot arī no copes lietām. :)))

Zvaigzne Zvaigzne - 11-08-’15 10:25

Atvainojos ka ne pie tēmas, bet ņemot vērā ka copmans savu jautājumu saistībā ar noteikumiem uzdeva šeit un iespējams Tieslietu ministrijas viedoklis vēl kādam būs interesants, atļaušos ievietot citātu no noteikumu projekta izziņas:

“Izvērtējot noteikumu projekta saturu, secinām, ka tajā ir mēģināts apkopot dažādas normas, kas regulē makšķerēšanu, vēžošanu un zemūdens medības. Taču ne visām normām ir jābūt iekļautām šajā projektā. Daļa no normām dublē Zvejniecības likumā ietverto regulējumu (piemēram, noteikumu projekta 2., 5. un 47. punkts), kas ir pretrunā ar Ministru kabineta 2009. gada 3. februāra noteikumu Nr. 108 „Normatīvo aktu projektu sagatavošanas noteikumi” 3.2. apakšpunktu, kas noteic, ka normatīvā akta projektā neietver normas, kas dublē augstāka vai tāda paša spēka normatīvā akta tiesību normās ietverto normatīvo regulējumu.
Savukārt daļa no normām attiecas uz licencēto makšķerēšanu, licencēto vēžošanu un licencētajām zemūdens medībām. Taču šos jautājumus regulē cits normatīvais akts, tāpēc nav pamata šajā noteikumu projektā regulēt šos jautājumus. Ievērojot iepriekš minēto, lūdzam precizēt noteikumu projektu.
Vēršam uzmanību uz to, ka, ja Zemkopības ministrijas ieskatā ir nepieciešams informēt sabiedrību par svarīgākajām prasībām makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību jomā, to var darīt, izstrādājot informatīvu materiālu. Taču nav pieļaujama Ministru kabineta noteikumu pārveidošana par šādu informatīvu materiālu, kas apkopo gan Zvejniecības likuma, gan citu normatīvo aktu normas vienuviet. Līdz ar to aicinām svītrot no noteikumu projekta normas, kas neietilpst šajā noteikumu projektā regulējamo jautājumu lokā.”
Paldies par informāciju, priecāšos, ja arī turpmāk sniegsi šāda veida informāciju. Ja pareizi sapratu, Tieslietu ministrija ir iestājusies tieši par to pašu, ko nesekmīgi centos dažādās darba grupās iesaistītajiem pierādīt vismaz 10 gadus. Nebūtu nemaz slikti, ja MN apspriešana atsāktos no jauna, varbūt mans gada sākumā piedāvātais īsais MN variants izrādītos vismaz konceptuāli noderīgs. Pie reizes parādītos cerība tikt pie, manuprāt, normāliem makšķerēšanas noteikumiem.

copmans copmans - 12-06-’15 20:01

jst, kas notika ar tavu noteikumu projektu? Nesaprotu, kas ir autors jaunajiem noteikumiem. Nosūtīju uz ZM, tā to pārsūtīja MOSP, tur tas iesprūda ar vienu komentāru, – jo neesot saņēmis atbalstu. No ZM atbildi neesmu saņēmis. MN autors varētu būt kolektīvs, jo tad katrs ir no atbildības brīvs.:-)

??? ??? - 03-06-’15 11:10

Kādas ziņas no Babītes, 1.junijā taču bija atklāšana.
Kā mani informēja bāzes pārzine, atklāšanas dienā bez zivīm esot bijuši tikai daži. Lomos bijušas pieklājīgas līdakas, lielākā no redzētajām esot bijusi 6 kg, vēl vairākas 3 – 5 kg svarā. Cope esot bijusi laba, neskatoties uz stipro vēju.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.