« Reklāma | Home | Par makšķerēšanas not… »

LR čempionātos pludiņ- un fīdermakšķerēšanā

LČ fīdermakšķerēšanā 2.posms Daugavā pie Voleriem
Sacensības notika Daugavā, Voleros, kur parasti sportistu lomi mērāmi daudzos kilogramos, šis dīvainais copes gads ir ieviesis izmaiņas arī Daugavas zivju uzvedībā, tāpēc čempionāta otrais posms izvērtās ļoti smags un ieviesa pamatīgas izmaiņas kopējā čempionāta protokolā. Neraksturīgi brīvdienām abas sacensību dienas Daugavā bija ļoti liela straume, zivju kopumā bija ļoti maz un maziņas, tikai atsevišķās vietās „izšāva” pa kādam bonusam neliela breksīša izskatā, bet, kā jau vienmēr, dažiem sportistiem arī tādos apstākļos izdevās saķert arī visnotaļ cienījamus lomus. Kopumā ļoti priecē kopējais sportistu izaugsmes līmenis, 15.un 16.augustā Lielupē netālu no Kalnciema notiks pēdējais, trešais šī gada čempionāta posms.

LČ pludiņmakšķerēšana 2.posms Lielupe pie Kalnciema
Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā 2.posms notika Lielupē, netālu no Kalnciema, ņemot vērā treniņu rezultātus, sportistiem kopīgi vienojoties, tika nolemts sacensībās lomā neskaitīt auslejas, kas lika vairāk piestrādāt pie grunts zivju ķeršanas un padarīja sacensības daudz interesantākas, pat neskatoties uz to, ka lomi vairumā sektoru bija diezgan niecīgi, jo pamatā ķērās 10-30 gramus smagi plicīši.
Pēc šī sacensību posma vadībā ļoti pārliecinoši ir izvirzījies Ivans Daņilovs, savukārt par pārējām vietām čempionāta trešājā posmā, kas notiks 22.un 23.augustā Daugavā, Voleros, būs ļoti sīva un saspringta cīņa.

Rezultātus var redzēt protokolos pludiņmakšķerēšanā un fīdermakšķerēšanā.

 
11. 08. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.