« Par makšķerēšanas not… | Home | Par Lucky John 2015 p… »

Izmaiņas LMSF kalendārā

Šodien ir panākta vienošanās ar kempinga saimniekiem, kā rezultatā ir nelielas izmaiņas sacensību kalendārā, - Latvijas kausa izcīņas sacensības spiningošanā no laivām notiks 17.un 18.oktobrī, sacensību vieta - Daugava pie Kokneses, pulcēšanās Kokneses novada kempingā „Daugavas Radzes”, šī gada 17. oktobrī līdz plkst. 10.00.
Nolikums un sacensību noteikumi ir līdzīgi kā iepriekšējos gados, plānota arī ēdināšana vakarā un no rīta. Komandā startē divas laivas, dalības maksa komandai EUR 80.-, maksājot sacensību dienā - EUR 100.-, pieteikšanās līdz 12.10.2015. Atļauts startēt arī atsevišķām ekipāžām.

P.S. Citas aktualitātes Svētdien, 13.septembrī Babītē čempionāts spiningošanas divcīņā - praktiskajā spiningošanā + kastings (mērķī mešana). Pieteikties var līdz 11.09.2015. vakaram.
Uzsākta Lucky John pasākuma dalībnieku reģistrācija.

 
08. 09. 2015.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Zivnieks Zivnieks - 15-09-’15 11:01

Es ne tik daudz par pārbraucienu ar mašīnu, kā par šaušalīgu braukāšanu un dzenāšanos ar laivu… Viss kopā dikti sālīts prieks sanāk :( Es gan nemaz nečīkstu, un ne asakas dalībniekiem, varbūt visi ķers turpat pie laipas :) Par Koknesi rudenī un iespējami lieliem lomiem…nu labi…tad jau redzēs :)

Zivnieks Zivnieks - 14-09-’15 09:46

Kādēļ šogad LK notiks Koknesē? Žēl…gribējās nostartēt, bet turienes specifika un nenormālie pārbraucieni šoreiz atrunā :( Rīkojot sacensības Latvijā, jebkurā variant kādam jārēķinās ar pārbraucieniem, pie tam 100 – 120 km pārbrauciens Rīgas komandām ir visai neliels. Saprotams, Rīga atrodas valsts centrā un tā ir visizdevīgākā vieta, taču jārēķinās, ka sacensību rīkošana Rīgā kļūst arvien dārgāka, sponsori kļūst arvien taupīgāki, bet makšķernieki pieprasa apstākļu daudzveidību un iespējami lielus lomus. Tieši tāpēc notiek šie optimālo variantu meklējumi.

Vitālijs Vitālijs - 10-09-’15 11:24

Jāni, var lūdzu nedaudz vairāk informācijas par LJ festivālu? Nekur neredzēju ziņas par to.

Paldies!
Visu var atrast JST bloga lapā, tepat blakus.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.