Par Lucky John 2015 pasākumu

Firma Salmo nupat pieņēmusi Nolikumu par gadskārtējā festivāla Lucky John 2015 norisi. Pasākums notiks 11.oktobrī jau pazīstamajā RMMB laivu novietnē Spuņņupē.
Visi noteikumi ļoti līdzīgi kā 2014.gadā. Dalības maksa 20 eiro, ar privātajām laivām 15 eiro. Pieteikšanās līdz 30.septembrim tikai pa e-pastu: jst[ETA]fishing.lv
Dalībnieku skaita limits 100. Kā parasti, priekšrocības tiem, kas pirmie piesakās. Šajā lapā tuvākā laikā būs pieejama arī detalizētāka informācija visiem, kas pieteiksies.
Nolikums

Uz 23.09.2015 pasākumā vēl ir piejamas 24 vietas, no tām 20 vietas ar personīgajām laivām.

Dalībnieki, kuriem ir speciālas vēlmes attiecībā uz laivu, tiek aicināti savlaicīgi pirms pasākuma apmeklēt bāzi un izvēlēties kādu no laivām, atzīmējot savu vēlmi pie bāzes pārzines.

 
09. 09. 2015.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

Vasisualijs Lohankins Vasisualijs Lohankins - 23-09-’15 12:58

Labdien cienījamais Stikuta kungs!
Jau vairākus gadus apmeklēju Lucky John pasākumu, arī šogad piedalīšos, bet man viena neskaidrība. Viss ir ļoti jauki, pasākums ir noorganizēts uz efef, bet man radušies daži konstruktīvas dabas jautājumi. Tātad – par auto novietošanu. Kā tas var būt, ka auto jāliek zaļajā zonā, jo tur tak nedrīkst likt, par to strāpē vēl noziegums pret dabu. Vai arī tas ir privātīpašums, kur CSN nav spēkā? Bet nu vienalga nava smuki.
Auto var novietot divās vietās – privātīpašumā, kurā stāvlaukums ir speciāli apzaļumots un arī norobežots, un ārpus tā – asfaltētā laukuma ietvaros.

Ivars Ivars - 23-09-’15 12:38

Nu šitādas diskusijas ir muļķīgas. Pēc nolikuma loterijas biļeti dabū visi uzrādītie lomi – tad nu arī lietosim LR likumdošanu un ieskaitīsim visus mēra lomus un būs normāla loterija. Ja tomēr gribās 60 cm vai lielākus lomus ieskaitīt, tad tā ir jānosaka jau no sākuma, un tas jānorāda pietiekami precīzi, nevis tikai atbildē uz komentāru. Pretējā gadījumā būs cilvēki, kas priecīgi atvedīs 55cm garu līdaciņu ar cerību piedalīties loterijā, bet dabūs kurvīti. Varbūt viņi to līdaciņu būtu atlaiduši, ja zinātu par 60cm normu pašā sākumā. Tā ka beidzam laist luni, uztaisam normālu, precīzu nolikumu, pie kura arī pieturamies. Un par nolikuma izmaiņām ziņojam mājas lapā (nevis komentāros, bet galvenajā sadaļā), lai nesanāk kā tiem, kuri te jautāja par maksām, nesaprazdami, cik tad īsti ir jānobleķo, lai vispār pasākumā piedalītos. Nevajag pārprast, te nav diskusijas, ir tikai atbildes uz jautājumiem, galvenokārt, uz tiem, kas nolikumā atstāti atklāti. Visiem dalībniekiem paredzēta instruktāža uz vietas. Tad tiks paziņots detalizēti viss, kas jāzin tiem, kas dosies ezerā. Ja kāds no dalībniekiem uzskata nolikumu un skaidrojumus par nepieņemamiem, līdz 30.septembrim vēl var atteikties un saņemt iemaksāto dalības naudu.

Vova Vova - 23-09-’15 10:21

Vai tādā gadījumā nebūtu korekti to norādīt nolikumā? Ja tās būtu sacensības, tad, protams, tam būtu jābūt nolikumā. Šajā pasākumā nenotiek sacensība un netiek noteikti nedz labākie, nedz uzvarētājs.

Vova Vova - 22-09-’15 08:13

Sakiet, vai šogad nebūs ierastās prakses, ieskaitei pieņemot vien 60cm un garākas līdakas?
Balvu izlozē piedalīsies visi, kas uzrādīs 60 cm vai garākas līdakas. Par katru tādu līdaku tiks piešķirta viena loterijas biļete.

Megafox Megafox - 10-09-’15 13:31

Jāni, Nolikumā maksa ir EUR 25. Kur pareizi ? Tiem, kas paspēja izlasīt nolikumu pirmajās sešās stundās pēc tā publiskošanas, bija iespēja nomaksāt 25 eiro, kas nepaspēja, diemžēl, būs atbilstoši jaunākajam nolikuma variantam jāmaksā 20 eiro.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.