« Par Lucky John 2015 p… | Home | LJ 2015 dalībniekiem… »

E-mailu marketings fishing.lv lapā

Lai operatīvi pa e-pastu informētu visus interesentus par jaunumiem, kas parādās LMSF mājas lapā, atradu un pieslēdzos pie e-mailu marketinga servisa, kuru piedāvā firma Mailigen Ltd. Lai izveidotu abonentu sarakstu, izmantoju attiecīgā servisa piedāvāto e-pasta parakstīšanās formu. Visi, kuri parakstīsies, uz savu e-pasta adresi varēs automātiski reizi dienā saņemt jaunāko informāciju no šīs lapas (līdzīgu, kāda tā ir RSS barotnē)
Programma ir noskaņota tā, ka e-pasta sūtījumu visi, kas zemāk ievietotajā formā pieteiksies, un pēc signālsūtījuma apstiprinās savu e-pasta adresi, saņems katru dienu plkst. 9:30.
Pirmie testi rāda, ka viss strādā. Smalkāku noskaņošanu veikšu vēlāk, kad saņemšu abonentu atsauksmes. Ceru, ka visi LMSF biedri izmantos šo iespēju.

LMSF jaunumi


Tava e-pasta adrese *Tiem, kas internetā darbojas pastāvīgi, pie tam izmantojot galda datorus vai planšetes, es ieteiktu izmēģināt, manuprāt, šodien pašu modernāko sākumlapas programmu START ME, kura ļoti ērti ļauj ievietot pārlūka starta lapā, visu, ko sirds vēlas, tai skaitā arī LMSF jaunumu RSS barotni pilnā apjomā. E-vēstules tad būs tikai kā papildus atgādinājums.

 
14. 09. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.