jaunumi   contact

« E-mailu marketings fi… | Home | Pasaules čempionātā s… »

Testa ieraksts Nr4

Pārbaude turpinās. Šī ziņa Nr4 ir tikai, lai vēlreiz pārliecinātos, ka jaunievedumu izmanto tie, kuriem tas ir predzēts - valdes locekļi un LMSF biedri. Ja lapas abonenti (tie, kas ievadījuši savu e-pasta adresi un apstiprinājuši savu parakstīšanos) pa e-pastu šorīt 9:30 saņems šo ziņu, tas būs pierādījums, ka automātiskā ziņu izsūtīšana darbojas. Diemžēl, ne visi LMSF valdes locekļi un biedri ir pierakstījušies, tāpat ne visi, kas pierakstījušies, regulāri pārbauda savu pastkastīti.
Gaidīšu komentārus, jo sevišķi no tiem, kuri šo ziņu ar e-pastu nesaņems. Jāņem vērā, ka dažas pasta programmas šādu automātisku ziņu var ievietot no Inbox atšķirīgā mapē.
Pēc kāda laika, kad būs skaidri šī testa rezultāti, ziņa tiks izdzēsta.

Testa nolūkā ievietoju arī vienu attēlu - "Manas jaunās mušas".

Jaunpienācējiem jārēķinās ar to, ka pa e-pastu tiek izsūtītas tikai ziņas, kuras publiskotas pēc pierakstīšanās apstiprinājuma brīža.

Tehnoloģija ir pietiekoši moderna un elastīga, to var pielāgot arī LMSF biedru aptaujām un elektroniskai balsošanai. Pielāgošanā nozīmīgu lomu spēlē visu interesentu atsaucība, tikai tā var panākt, lai visas ziņas nonāk līdz adresātam.


 
23. 09. 2015


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top