« LJ 2015 dalībniekiem… | Home | Lucky John 2015 atska… »

Vēlreiz par LK sacensībām spiningošanā

LMSF aicina visus interesentus pieteikties Latvijas kausa izcīņas sacensībām spiningošanā no laivām. Sacensības notiks 17.un 18.oktobrī, sacensību vieta - Daugava pie Kokneses, pulcēšanās Kokneses novada kempingā „Daugavas Radzes”, šī gada 17. oktobrī līdz plkst. 10.00.
Nolikums un sacensību noteikumi ir līdzīgi kā iepriekšējos gados, plānota arī ēdināšana vakarā un no rīta. Komandā startē divas laivas, dalības maksa komandai EUR 80.-, pieteikšanās līdz 12.10.2015. Atļauts startēt arī atsevišķām ekipāžām.

 
08. 10. 2015.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

vidzemnieks vidzemnieks - 15-10-’15 14:11

Vai Latvijas kausā spiningošanā Koknesē komandai jābūt savāktai tikai no LMSF biedriem ?? Nē, nolikumā nekas tāds nav paredzēts. Šajās sacensībās ekipāžas var veidot visai demokrātiski, jo nepastāv prasība, ka piedalīties drīkst tikai komandas, kuras pārstāv LMSF biedrus. Tas dod iespēju gan eksperimentēt ar jaunu ekipāžu veidošanu nākamajai sezonai, gan jaunām komandām salīdzināt savus spēkus ar labākajām Latvijas komandām.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.