jaunumi   contact

« Viena diena pasaules … | Home | Pasaules čempionātā k… »

Vēlreiz par LK sacensībām spiningošanā

LMSF aicina visus interesentus pieteikties Latvijas kausa izcīņas sacensībām spiningošanā no laivām. Sacensības notiks 17.un 18.oktobrī, sacensību vieta - Daugava pie Kokneses, pulcēšanās Kokneses novada kempingā „Daugavas Radzes”, šī gada 17. oktobrī līdz plkst. 10.00.
Nolikums un sacensību noteikumi ir līdzīgi kā iepriekšējos gados, plānota arī ēdināšana vakarā un no rīta. Komandā startē divas laivas, dalības maksa komandai EUR 80.-, pieteikšanās līdz 12.10.2015. Atļauts startēt arī atsevišķām ekipāžām.


 
08. 10. 2015


One comment

vidzemnieks vidzemnieks - 15-10-’15 14:11

Vai Latvijas kausā spiningošanā Koknesē komandai jābūt savāktai tikai no LMSF biedriem ?? Nē, nolikumā nekas tāds nav paredzēts. Šajās sacensībās ekipāžas var veidot visai demokrātiski, jo nepastāv prasība, ka piedalīties drīkst tikai komandas, kuras pārstāv LMSF biedrus. Tas dod iespēju gan eksperimentēt ar jaunu ekipāžu veidošanu nākamajai sezonai, gan jaunām komandām salīdzināt savus spēkus ar labākajām Latvijas komandām.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top