« Volga - Trofejas zand… | Home | Mušiņmakšķerēšanas pa… »

Uz jaunās sezonas sliekšņa

Sākot ar 2016.gadu aktualizēts dizains lielākajai LMSF mājas lapas sadaļu daļai un izveidota, tā dēvētā, "landing page", kura kalpo kā sākuma lapa visām sadaļām. Vienlaicīgi pārveidots arī jaunumu lapas (bloga) dizains. Pamazām tiks pārveidots arī visu saistīto lapu dizains.
Jaunais dizains veidots ar aprēķinu, lai lapu saturs būtu viegli pieejams un ērti aplūkojams arī uz mobīlajām ierīcēm. Aicinām visus izvērtēt paveikto un informēt par atrastajām nepilnībām.

Šī gada LMSF sacensību sezona sāksies ar zemledus makšķerēšanas čempionāta pirmo posmu, kurš 23.un 24.janvārī risināsies Balvos. Interesenti var iepazīties ar Nolikumu.

Tā kā Latvijā nav īsti piemērotu ūdenstilpju pietiekoši plašām karpu makšķerēšanas sacensībām, nākas apgūt mūsu kaimiņu lietuviešu ūdenstilpes. Tāpēc šogad divi šīs makšķerēšanas sporta disciplīnas čempionāta sacensību posmi ieplānoti Lietuvā. Detalizētāk par sacensību norisi un noteikumiem var uzzināt Nolikumā.

 
02. 01. 2016.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

NG NG - 26-01-’16 16:29

informācija par LČ 2. kārtu !!!

Otrā LČ kārta ir paredzēta 6.-7.02. Limbažu Lielezerā, uz doto brīdi ledus stāvoklis ir labs, bet… tuvākās laika prognozes sole lielu siltumu un ledus pastiprināti kusīs, tāpēc 100% apstiprinājumu tma, ka sacensības būs organizatori dos tikai otrdien 02.02. līdz 13.00, kad būs veikti ledus mērījumi un būs pieejamams precīzākas laika prognozes.
Informāciju par nakšņošanas iespējām Limbažos šeit būs rīt 27.01. tuvāk vakarpusei

NG NG - 12-01-’16 11:04

LČ 1.posma dalībniekiem !

  • vēl ir iespēja pieteikt ērtas un ne dārgas naktsmītnes Balvu profesionāli tehniskās skolas kopmītnēs, divvietīgas un četrvietīgas istabiņas, ir virtuve, internets u.t.t. t.29563759
  • ja ir komandas, kurās nepietiek dalībnieku, vai ir atsevišķi cilvēki, kuri grib piedalīties, bet nav komandas, tad rakstiet man uz e-pastu normunds#salmo.lv
  • atgādinam, ka VISIEM LČ dalībniekiem līdzi jābūt derīgai Makšķernieku Kartei vai dokumentam, kas apstiprina, ka to nevajag


(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.