« Volga - Trofejas zand… | Home | Mušiņmakšķerēšanas pa… »

Latvija sezonas pirmajā pasaules čempionātā

17.un 18.februārī, trīs dienas ātrāk nekā bija plānots, Ukrainā Ternopolē sākās pasaules čempionāta sacensības zemledus makšķerēšanā. Sacensību sākums tika pārcelts, jo gaisa temperatūra Ternopolē sasniedza +15°C un ledus apstākļi strauji pasliktinājās. Tas spieda organizātorus ne tikai agrāk uzsākt čempionāta sacensības, bet otrajā sacensību dienā ledus straujā kušana lika sacensības pārtraukt priekšlaicīgi.

Pēc pirmās kārtas Latvija atradās 4.vietā ar 20 punktiem, līderos bija Baltkrievija - 12 p., Lietuva - 13 p., Ukraina - 14 p. Aiz mums Somija 25 p. un Polija 26 p. Harijs Raciborskis savā sektorā bija pirmais, Guntis Kārkliņš - 4., Pēteris Lideris - 4., Ainārs Eglītis - 5., Raimonds Kinerts - 6.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Otrajā čempionāta dienā ledus apstākļi strauji tuvojās kritiskiem. Organizātori bija spiesti vispirms mainīt sacensību vietu, pēc tam pat saīsināt kārtas ilgumu. Šajā sarežģītajā situācijā mūsējiem neizdevās parādīt savu labāko sniegumu. Harijs, kurš pēc pirmās dienas bija labākais Latvijas komandā un reāls kandidāts uz augstu vietu individuālajā vērtējumā, savā sektorā palika 6.vietā, kas noslēgumā viņam deva augstāko starp mūsu dalībniekiem 11.vietu individuālajā kopvērtējumā.
Pārējiem mūsu sportistiem arī ne sevišķi veicās. Pēteris savā sektorā ieņēma 4. vietu, Guntis - 9.vietu, Ainārs - 7.vietu un Raimonds - 4.vietu.
Rezultātā komanda savāca 30 punktus, zaudēja savu pirmajā dienā iegūto vietu un kopvērtējumā ar 50 punktiem noslīdēja uz 5.vietu. Jāpiezīmē, ka 2015.gada pasaules čempionātā Latvija bija 4.vietā.

Komandu vērtējumā diezgan pārliecinoši ar 22 punktiem par pasaules čempionu kļuva Baltktrievija komanda. Sudraba godalgas ar 30 punktiem saņēma Lietuva komanda, bronza ar 35 punktiem mājiniekiem Ukrainai.
Individuālajā vērtējumā pirmajās trīs vietās bija Pavels Ihnatovičs (Baltkrievija), Jurijs Ščors (Baltkrievija) un Aidas Sunta (Lietuva).

Detalizēti visus rezultātus var atrast čempionāta mājas lapā internetā.
Videklipus var atrast Youtube.

 
19. 02. 2016.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

janka janka - 21-02-’16 10:25

Latvijas ziedu laiki beigušies…

rio rio - 19-02-’16 19:19

IZDARIET LABOJUMU NAV MAKSKJERNIEKA AUDIUS SANTA,IR Aidas Sunta,kurs piedalaas LV cempionaataa dobeles komandas sastaavaa.
Izlaboju:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.