« Volga - Trofejas zand… | Home | Mušiņmakšķeres pieder… »

Mušiņmakšķerēšanas pamati

Beidzot nopietnāk sāku nodarboties ar savu agrāk publicēto darbu atjaunināšanu. Pirmais darbs veltīts mušiņmakšķerēšanai, rezultātu pilnā apjomā var redzēt tepat manā resurspunktā ar nosaukumu "Mušiņmakšķerēšanas pamati. Mušiņmakškerēšanas inventārs"

*Starp citu, turpmāk Facebook lietotājiem būs pieejama arī visu ziņu vienkāršota komentēšanas iespēja.

Neliels citāts no raksta
"Šodien internetā var atrast neskaitāmus rakstus, video un fotomateriālus, kas ļauj gūt relatīvi pilnīgu iespaidu par šī paņēmiena sportiskumu, skaistumu un specifiku. Taču, ja kādam pašam rodas vēlme to visu izbaudīt, jāsaprot, ka panākumu atslēga visbiežāk slēpjas, kā saka, sīkumos, kurus iesācējam bieži ir grūti pamanīt un izvērtēt. Es tās dēvēju par makšķerēšanas pamatskolas gudrībām, tieši par šo, iesācēju līmeni būs turpmākais stāsts.

Mušiņmakšķerēšanas pamatos ir vairākas tēmas. Pirmā un, var teikt, visvienkāršākā bet ne mazsvarīgākā ir mušiņmakšķeres un tās piederumu kā arī pārējā ekipējuma izvēle un sagatavošana. Nākamā tēma – mušiņmakšķerēšanas metienu apguve. Tikai pēc tam seko aizraujošākās un interesantākās sadaļas – zinība par mušiņmakšķerēšanā pielietojamajiem mānekļiem, proti, mušiņām un to tīšanu un, protams, praktiskā makšķerēšana ar bezgalīgo tās daudzveidību gan zivju uzvedības, gan potenciālo makšķerēšanas vietu apzināšanā.

 
19. 02. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.