jaunumi   contact

« Izmaiņas LČ sacensību… | Home | Ziemas sacensību sezo… »

LMSF februāra valdes sēdē

2016.gada 24.februārī notika kārtējā LMSF valdes sēde, kurā valde izskatīja sekojošos jautājumus.
1. Apstiprināja finansu plana projektu 2016.gadam (budžeta līdzekļu un ziedojuma līdzekļu sadali).
2. Izvērtēja iespēju nodrošināt divu 2016.gada projektu realizāciju - "Latvijas pārstāvniecība CIPS kongresā Portugālē" un "Latvijas izlases līdzdalība CIPS 2016.gada pasaules čempionātā spiningošanā no krasta Slovākijā" un nolēma iesniegt projektus Zivju Fonda padomei. Papildus izvērtēja un atbalstīja LMSF biedru biedrību "BSM", "Flyfishingteam.lv" un "Carp Team Latvia" piedāvātos starptautiskās sadarbības projektus, un nolēma piešķirt līdzfinansējumu prasītajos apjomos.
3. Noklausījās un akceptēja delegācijas vadītāja Agra Rudzāna ziņojumu par Latvijas izlases sniegumu PČ zemledus makšķerēšanā Ukrainā. Komandas iegūto 5.vietu novērtēja kā apmierinošu.
4. Noklausījās LMSF prezidenta G. Kurzemnieka informāciju par biedrības darbības 2015.gada rezultātiem un nolēma sasaukt LMSF gadskārtējo konferenci šī gada 29.martā 16:00 SIA “Salmo” telpās Durbes ielā 8. Noteica, ka delegātiem ( katram biedram - 1 delegāts) jāpiesakās līdz 24.martam pa tel. 29517507 vai e-pastu: jst@fishing.lv


 
02. 03. 2016


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top