Mušiņmakšķernieka ekipējums

Nobeidzu trešo rakstu par mušiņmakšķerēšanas pamatiem. Internetā to var atrast ar virsrakstā minēto nosaukumu "Mušiņmakšķernieka ekipējums". Ar līdzīgu nosaukums tas tiks publiskots arī žurnāla "Copes Lietas" maija numurā.

Mušiņmakšķerēšana lielā mērā ir saistīta ar tehnisko aprīkojumu, kurš tiek izmantots. Iepriekšējos rakstos stāstīju par pamatinventāru un tā sagatavošanu. Šī būs gandrīz vai pēdējā tēma par visu, ko katrs interesants var jau savlaicīgi iegādāties veikalā un sagatavot, lai pēc tam ņemtu rokā mušiņmakšķeri un sāktu apgūt praktisko mušiņmakšķerēšanu.

Protams, vēl pietrūkst tēma par mušiņmakšķerēšanā lietoto mānekļu - mākslīgo mušiņu iegādi vai, tā dēvēto, īsto mušiņnieku vidū tik populāro pašrocīgu mānekļu darināšanu - mušiņu tīšanu. Raksts par to tiks publiskots tuvākajās dienās.
Pavasaris Latvijā rit pilnā sparā un pēc ziemas teoretizēšanas ir pēdējais brīdis, lai ķertos arī pie praktiskās copes pamatjautājumiem, vispirms par mušiņmakšķeres metienu izpildi un iemaņu apguvi. Neapstrīdami, to vislabāk darīt pieredzējuša trenera vai instruktora vadībā.

 
19. 04. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.