« Aprīlis Namsenfjordā… | Home | Mušiņas, instrumenti … »

Mušiņmakšķernieka ekipējums

Nobeidzu trešo rakstu par mušiņmakšķerēšanas pamatiem. Internetā to var atrast ar virsrakstā minēto nosaukumu "Mušiņmakšķernieka ekipējums". Ar līdzīgu nosaukums tas tiks publiskots arī žurnāla "Copes Lietas" maija numurā.

Mušiņmakšķerēšana lielā mērā ir saistīta ar tehnisko aprīkojumu, kurš tiek izmantots. Iepriekšējos rakstos stāstīju par pamatinventāru un tā sagatavošanu. Šī būs gandrīz vai pēdējā tēma par visu, ko katrs interesants var jau savlaicīgi iegādāties veikalā un sagatavot, lai pēc tam ņemtu rokā mušiņmakšķeri un sāktu apgūt praktisko mušiņmakšķerēšanu.

Protams, vēl pietrūkst tēma par mušiņmakšķerēšanā lietoto mānekļu - mākslīgo mušiņu iegādi vai, tā dēvēto, īsto mušiņnieku vidū tik populāro pašrocīgu mānekļu darināšanu - mušiņu tīšanu. Raksts par to tiks publiskots tuvākajās dienās.
Pavasaris Latvijā rit pilnā sparā un pēc ziemas teoretizēšanas ir pēdējais brīdis, lai ķertos arī pie praktiskās copes pamatjautājumiem, vispirms par mušiņmakšķeres metienu izpildi un iemaņu apguvi. Neapstrīdami, to vislabāk darīt pieredzējuša trenera vai instruktora vadībā.

 
19. 04. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.