jaunumi   contact

« LMSF 2016.gada konfer… | Home | LMSF valdē »

LR čempionātā spiningošanā no krasta

30.aprīlī sākās Latvijas čempionāta spiningošanā no krasta pirmais posms. Sezona sākas Alūksnes pusē Pededzes upē pie Silenieku dzirnavām.
Pirmajam posmam pieteicās 14 komandas. Šosezon dalībnieku sarakstā parādījās trīs jaunas pašmāju komandas - FishUp Trout Team, Fox Travel II un Fox Travel Juniori. Jācer, ka jaunie dalībnieki veiksmīgi izturēs visu garo sezonu.
Viesu statusā, jau tradicionāli, bija divas komandas no Baltkrievijas un pusotra komanda no Ukrainas. Tādējādi izveidojās jauktā Latvijas – Ukrainas komanda ar nosaukumu Amatieri.

Pirmās dienas starts bija ar salīdzinoši maziem lomiem. Visi dalībnieki kopā noķēra tikai 108 zivis. Par iemeslu tam varēja būt mainīgie laika apstākļi vai ielaisto zivju sliktā aklimatizācija, vai arī abi šie aspekti kopā.
Pilnīgs pretstats bija vērojams sacensību otrajā dienā. Jau pirmajā tūrē dalībnieki noķēra vairāk zivju (131 zivs) nekā pirmajā dienā kopā, kārtas beigās kopējā lomā bija 319 noķertu zivju.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Labāk šados apstākļos, proti, divās pilnīgi atšķirīgās dienās noorientējās un augstākos rezultātus sasniedza pieredzējušākie sportisti. Posma uzvarētāji sakārtojās šadā secībā.

Individuāli
1. Uģis Circenis (FOX TRAVEL) 2 balles, 27.5 punkti, 15 zivis,
2. Igors Filipovs (Trout Nuts) 4 balles, 33.0 punkti, 15 zivis,
3. Raimonds Kinerts (MĒS ZIVĪM) 4 balles, 33.5 punkti, 17 zivis

Komandu vērtējumā
1. TEAM AGAT 33 balles, 193.5 punkti, 43 zivis,
2. AINAVA L BAITS 35 balles, 194.0 punkti, 45 zivis,
3. Trout Nuts 53 balles, 219.5 punkti, 36 zivis

Detalizētus rezultātus var atrast sacensību protokolā.

Paldies visiem atbalstītājiem un tiesnešiem. Īpašs paldies Silenieku dzirnavu saimniekiem un viņu komandai par garšīgo zupu un iespējām organizēt sacensības atbilstošā vidē. Nākošais posms notiks jūlija sākumā Vaidavas upē. Sekojiet Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācijas sacensību kalendāram.

Ne asakas!
Egīls Draudiņš, sacensību galvenais tiesnesis


 
02. 05. 2016


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top