« Cope Zviedrijā 2016 | Home | Koknese 2016 »

Tautas klase Aiviekstē

2.un 3.jūlijā Ļaudonas un Kalsnavas pagastos notika Latvijas čempionāts makšķerēšanā tautas klasē. Otrajā jūlijā komandas sāka pulcēties Jaunkalsnavā. Pēs dalībnieku reģistrācijas un īsas instruktāžas visi devās uz Ļaudonu. Pēc izlozes dalībnieki izklīda gar Aiviekstes upes krastiem.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Pēc starta signāla sākās nopietna cīņa par katru zivtiņu, lai lomā sāktu krāties grami un kilogrami. Pēc četru stundu cīņas sākās lomu svēršana. Neskatoties, ka bija neizturams karstums, lomi bija salīdzinoši labi. Ļaudonas posmā pirmo vietu ar lomu 3,98 kg izcīnīja Andris Turkins (Madona). Otrajā vietā ar 3,70 kg bija Jurijs Ņikandrovs no Jēkabpils. Trešajā vietā ar 2,93 kg Jānis Viļevičs (Kalsnava). Jāpiebilsts, ka lielāko zivi- plaudi 1,130 kg izdevās izmakšķerēt Andrim Turkinam.

Otrās dienas sacensības risinājās Aiviekstē Kalsnavas pagastā. Ja iepriekšējā diena makšķerniekus mocīja ar karstumu, tad tagad pārsteidza pērkona negaiss. Tas gan pabojāja dalībniekiem garastāvokli, bet cīņas sparu nemazināja. Šajā posmā pirmais bija Kazimirs Anspaks no Preiļiem, otrais Andris Turkins (Madona), bet trešais Jurijs Ņikandrovs (Jēkabpils).

Pēc divu dienu cīņas kopvērtējumā I Andris Turkins, II Jurijs Ņikandrovs, III Kazimirs Anspaks.
Komandām I „Āķis”- PREIĻI, II „Sapals”- RĪGA, III „Jēkabpils”.

Liels paldies par atbalstu jāsaka Latvijas makšķerēšanas sporta federācijai, Kalsnavas pagasta pārvaldei, Ļaudonas pagasta pārvaldei, SIA „Unisports”,SIA „Skandibus”, „Logi un durvis”.

Sacensību organizators Viktors Ūdris

 
13. 07. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.