Ar mušiņu Engurē

Jūlijas pēdējās dienās noslēdzās Latvijas mušiņmakšķerēšanas čempionāta otrais posms, kas norisinājās Engures ezerā.

Mušiņnieki sabrauca ar lieliem zivju ķeršanas plāniem, tomēr...zivīm arī bija plāni, tikai mazliet citādi.

Ja iepriekšējās dienās un arī treniņos zivis ķērās izcili labi, tad sacensību diena izvērtās par lielu pārbaudījumu. Zivju nebija vai bija ļoti maz. Tie, kas Engures ezerā ir makšķerējuši, pasmaidīs, bet fakti runā paši par sevi.

To arī rādīja sportistu rezultāti: pēc pirmās sesijas vidējais katra sportista noķertais zivju skaits bija 8, jeb kopā tika noķertas tikai 80 zivis. Tas viss 30 stundu makšķerēšanā... (10 sportisti makšķerēja 3 stundas)./

Otrā, pēcpusdienas, sesija nebija daudz labāka. Kopā tika noķertas tikai 49 zivis, tātad mazāk par 5 zivīm katram sportistam.

(Ne)zivīgie rezultāti tik un tā atļāva noteikt posma uzvarētājus.

Pirmo vietu individuāli izcīnija Guntars Lagūns, kurš spēja uzvarēt 1.sesiju un izcīnīt 4.vietu otrajā sesijā. Otro vietu ieguva Andis Freivalds (6.vieta prmajā sesija un 1. vieta otrajā sesijā). Māris Eglītis, ar izcīnītajām 4. un 3.vietām abās sesijās, spēja nostabilizēties 3.vietā.

Komandu konkurencē uzvarēja Č 2015 komanda (Guntars un Mārtiņš); Nimfomāni (Andis Vecvērdiņš un Rolands Lipšāns) ieguva sudraba jeb otro vietu, un Mēs Zivīm (Igors un jau pieminētais Andis Freivalds) izcīnija trešo vietu.

Detalizētus rezultātus var redzēt protokolā. Tagad visi gatavojamies pēdējam, trešajam, posmam, kas 3-4.septembrī risināsies Līgatnē, Gaujas baseina upēs.

 
12. 08. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.