« Koknese 2016 | Home | Albūms "Jānis un Agne… »

Kastings karpu makšķerniekiem

Sacensības kastingā kādreiz bija LMSF kalendāros, taču interese par to uz kādu laiku bija noplakusi. Notikusi paaudžu maiņa un, paplašinoties mūsu līdzdalībai pasaules čempionātos, tā pamazām atjaunojas. Mūsu valsts izlases visos makšķerēšanas sporta veidos ir atzinušas metienu tāluma un precizitātes lielo nozīmi, lai sasniegtu augstus rezultātus starptautiskās sacensībās.

Šobrīd mūsu vadošo sportistu metienu izpildē vēl ir lielas rezerves, kuras mēs varētu likt lietā. Nelielu priekšstatu par mūsu spiningošanas speciālistu metienu precizitāti var gūt spiningošanas divcīņas sacensībās. Negrib atpalikt arī karpu makšķernieki, kuri lieto speciālus karpu kātus, 100-150 gramu "mānekļus" un kuru metieni tālums var pārsniegt 120-140 metrus. Viņi ir izšķīrušies organizēt atsevišķas tālmešanas sacensības, galvenokārt, ar nolūku objektīvi salīdzināt mūsu vadošo sportistu māku tālu un precīzu metienu izpildē un nākotnē šo disciplīnu, sauksim to par kastingu, iekļaut Latvijas čempionātu norisē.

Karpu makšķerniekiem pirmās šādas eksperimentālās sacensības ieplānotas nākamās nedēļas nogalē Vallē. Aicināti tiek visi interesenti, ar pasākuma nolikumu var iepazīties internetā CL forumā.

Te var rakstīt komentāru.
 
01. 09. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.