« Albūms "Ezerrozes 201… | Home | Par makšķerēšanas jom… »

Noskaidroti labākie fīdermakšķerēšanā

Pagājušās nedēļas nogalē 10.-11.septembrī Rīgā, Voleros risinājās LR 2016.gada čempionāta makšķerēšanā ar fīderi trešais posms. Voleri sportistus sagaidīja ar labiem laika apstākļiem, kas šogad mačos bija retums. Treniņos lomi svārstījās no 3,5 kg līdz pat 8kg. Tā pat kā iepriekšējā posmā rupjākā zivs uzturējās tālāk par 45 metriem no krasta.

Makšķerēšanu apgrūtināja straujā kante tālajā distancē, turklāt mainīgā straume Daugavā arī neatviegloja procesu. Nācās makšķerēt ar barotavām sākot no 60 – 100 gr. LR čempionātos tāda tehnoloģija līdz šim nebija novērota! Neskatoties uz to, posma līderi uzradīja visnotaļ labus rezultātus. Līdz pat finišam saglabājas intriga, protokoli rāda, ka pirmajam pieciniekam bija diezgan blīvi rezultāti.

Uzklikšķini!Šogad čempionātā kopā piedalījās 44 sportisti, kas Latvijā ir apsveicams skaitlis. No tiem visos trijos posmos dalību ņēma 29 dalībnieki. Vidējais līmenis ir stipri progresējis un tas priecē. Ar katru gadu cīņa šajā disciplīnā kļūst aizvien interesantāka.

III posmā labākie bija: 1.vietā - Krišjānis Lisovskis, 2.vietā - Vitālijs Miņkovs, 3.vietā - Vadims Kaškurs. "Big Fish" nominācijā - Māris Sīmanis ( breksis 1.460kg )

2016.gada čempionāta uzvarētāji kopvērtējumā: - 1.vietā - Krišjānis Lisovskis, 2.vietā - Māris Sīmanis, 3.vietā - Vadims Kaškurs. Detalizētus rezultātus var redzēt čempionāta kopvērtējuma protokolā

Liels paldies visiem, kas piedalījās LR čempionātā, ar nepacietību gaidām tikšanos nākamajā sezonā!

Te var rakstīt komentārus.
 
12. 09. 2016.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.