« Cope Volgas deltā | Home | Spiningošanas sezona … »

Lašu čempionāts Ventā

Beidzot tiku pie protokoliem.
Šoreiz lašu čempionāta dalībnieku skaits bija mazāks kā 2005.gadā. Visticamāk, ka to iespaidoja tas, ka sacensības notika Ventā un tie Salacas fani, kuri paguvuši apgūt Salacu, baidoties, ka Ventā var palikt uz bez zivīm, vispār nepiedalījās. Zināmu iespaidu atstāja arī attālums līdz sacensību vietai. Diemžēl, vietu izvēle mums nav liela. Vai nu liepājniekiem jābrauc uz Salacu, vai salacgrīviešiem uz Ventu. Kā redzamas no rezultātiem, cope bija vāja. Ūdens līmenis un temperatūra, attiecīgi, lašu uzvedība un pat pāris nedēļas garais optimālais copes laiks priekšlaicīgi ir grūti prognozējamas lietas. Līdz ar to jebkurš savlaicīgi plānots lašu copes pasākums var izrādīties neefektīvs. Tas skaidri bija redzams šīgada lašu čempionātā un viss kopā vedina uz pārdomām par šādas sacensības lietderību.
Čempionātā piedalījās 40 dalībnieki, divās sacensību kārtās tika noķertas tikai 5 lašveidīgās zivis. Labākās komandas kopvērtējumā bija "Salmo", "Daiwa-Foks", un komanda "Raibais". Individuālā vērtējumā lielāko zivi 4.030 kG smago taimiņu noķēra un uzvarēja Salmo pārstāvis Juris Ullass, otrais ar 3.830 kG smagu eksemplāru bija Ainārs Burmeistars no Daiwa-Foks, trešajā vietā ar 3.550 kG smagu taimiņu bija Elmārs Andersons no Salmo.
Bildes atsūtīja Valdis H. un Normunds N.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
01. 05. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

jst jst - 02-05-’06 22:17

tadas komandas nav ir daiwa-fokss

Ieraksts nav mans. Autors laikam kļūdījies un izmantojis manu niku “jst” nevietā. Komandas nosaukums ir tāds, kāds tas tiek pieteikts sacensībām. Protokolā ir Daiwa-Foks.

lasis lasis - 02-05-’06 15:07

Bildē redzamais Daiwa komandas dalībnieka Aināra noķertais pēc Gunta Kārkliņa un vēl dažu specu secinājuma bija lasis(lasene), nevis taimiņš, bet vienalga zivs skaista(h)

Bildē visas pazīmes liecina, ka tas ir taimiņš. Speci arī var kļūdīties.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.