jaunumi   contact

« Kastings telpās | Home | Līdaku pavasaris 2006… »

Lašu čempionāts Ventā

Beidzot tiku pie protokoliem.
Šoreiz lašu čempionāta dalībnieku skaits bija mazāks kā 2005.gadā. Visticamāk, ka to iespaidoja tas, ka sacensības notika Ventā un tie Salacas fani, kuri paguvuši apgūt Salacu, baidoties, ka Ventā var palikt uz bez zivīm, vispār nepiedalījās. Zināmu iespaidu atstāja arī attālums līdz sacensību vietai. Diemžēl, vietu izvēle mums nav liela. Vai nu liepājniekiem jābrauc uz Salacu, vai salacgrīviešiem uz Ventu. Kā redzamas no rezultātiem, cope bija vāja. Ūdens līmenis un temperatūra, attiecīgi, lašu uzvedība un pat pāris nedēļas garais optimālais copes laiks priekšlaicīgi ir grūti prognozējamas lietas. Līdz ar to jebkurš savlaicīgi plānots lašu copes pasākums var izrādīties neefektīvs. Tas skaidri bija redzams šīgada lašu čempionātā un viss kopā vedina uz pārdomām par šādas sacensības lietderību.
Čempionātā piedalījās 40 dalībnieki, divās sacensību kārtās tika noķertas tikai 5 lašveidīgās zivis. Labākās komandas kopvērtējumā bija "Salmo", "Daiwa-Foks", un komanda "Raibais". Individuālā vērtējumā lielāko zivi 4.030 kG smago taimiņu noķēra un uzvarēja Salmo pārstāvis Juris Ullass, otrais ar 3.830 kG smagu eksemplāru bija Ainārs Burmeistars no Daiwa-Foks, trešajā vietā ar 3.550 kG smagu taimiņu bija Elmārs Andersons no Salmo.
Bildes atsūtīja Valdis H. un Normunds N.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
01. 05. 2006


divi komentāri

jst jst - 02-05-’06 22:17

tadas komandas nav ir daiwa-fokss

Ieraksts nav mans. Autors laikam kļūdījies un izmantojis manu niku “jst” nevietā. Komandas nosaukums ir tāds, kāds tas tiek pieteikts sacensībām. Protokolā ir Daiwa-Foks.

lasis lasis - 02-05-’06 15:07

Bildē redzamais Daiwa komandas dalībnieka Aināra noķertais pēc Gunta Kārkliņa un vēl dažu specu secinājuma bija lasis(lasene), nevis taimiņš, bet vienalga zivs skaista(h)

Bildē visas pazīmes liecina, ka tas ir taimiņš. Speci arī var kļūdīties.:-)(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top