CIPS kongress Prāgā

Iepriekšējās nedēļas nogalē kopā ar LMSF prezidentu Gundaru Kurzemnieku piedalījos CIPS kongresā, kurš notika Prāgā.
Kongresa galvenā tematika bija jaunas vadības vēlēšanas jūras, saldūdens un mušiņmakšķerēšanas federācijās, kā arī jumta organizācijā CIPS. Pie reizes arī 2018.gada pasākumu kalendāra apstiprināšana. Detalizēti informāciju varēs atrast CIPS mājas lapā internetā.
Var teikt, ka vienlaicīgi ar dažām sīkām kadru izmaiņām federāciju un CIPS prezidijos tikai FIPSmouche notika vadības maiņa. Iepriekšējais prezidents Beļģijas pārstāvis Paul Vekemans samainījās vietām ar Slovākijas pārstāvi viceprezidentu Mario Podmanik, kurš tagad četrus gadus pildīs prezidenta pienākumus.
Mūsu nelielās delegācijas uzdevums bija ne tikai rūpēties, lai vēlēšanu rezultātā federāciju vadībā paliktu mūsu draugi, bet arī, kā saka, sagatavot augsni, lai Latvija varētu pretendēt uz CIPS kongresa rīkošanu 2019.gadā. Var teikt, ka abi uzdevumi gan kongresa oficiālo pasākumu gaitā, gan neoficiālajos pasākumos tika sekmīgi izpildīti.

Prāgā nebiju bijis kopš pēdējā CIPS kongresa, kurš tur notika 2007.gadā. Par pilsētu palika vislabākais iespaids.

Kā parasti, nedaudz padarbojos arī ar fotoaparātu un izveidoju nelielu slīdrādi, kurā centos parādīt savus iespaidus par kongresu un Prāgu. To var atrast internetā.

CIPS Congress Prague 2017

Te var rakstīt komentārus.

 
02. 05. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.