« LMSF jauna mājas lapa… | Home | Septembra nogalē »

Cope Engurē

24.09.2017
Sestdien apmeklēju LR čempionātu spiningošanas divcīņā. Konkurencē mani nepielaida, jo nebiju iepriekš pieteicies.:-) Atlika tikai salīdzināt savu veikumu neoficiāli...
Toties satiku sen neredzētus jelgavniekus - Daini Lašinu, Ivaru jun. un Ivaru sen. Morozus, arī ar mērsradzniekiem iznāca pabrāļoties.:-)

 

Pirmo reizi šogad spiningoju Engures ezerā, laika apstākļi skaisti, arī ūdens līmenis ezerā bija negaidīti augsts. Acīmredzot, tādēļ zivis manījām visās vietās, kuras paspējām apmeklēt. Gribēju noskaidrot, vai uz veco labo rotiņu vēl var kaut ko noķert. Rezultātā 2,5 stundās kopā ar Gundaru K. izvilkām 15 zivis, tai skaitā lielāko todien uz bāzi atvesto līdaku. :-). Bet manam laivas biedram nācās piekrist tam, ka Engurē dažreiz pietiek, ka līdzi ir tikai viens vizulis, konkurencē ar moderniem vobleriem vinnētājs bija rotiņš.

Braucot no Mērsraga, pa ceļam iegriezos pagaršot arbūzus, kurus jaunais lauksaimnieks John Fox izaudzējis savā Lapmežciema latifundijā. Priekš iesācēja tīri labi... Tas sunītis bildē esot viņa sievas Ilzes īpašums.
Protams, viss manā braucienā redzētais tika iemūžināts bildēs.

Te var rakstīt komentāru.
 
13. 10. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.