Cope Engurē

24.09.2017
Sestdien apmeklēju LR čempionātu spiningošanas divcīņā. Konkurencē mani nepielaida, jo nebiju iepriekš pieteicies.:-) Atlika tikai salīdzināt savu veikumu neoficiāli...
Toties satiku sen neredzētus jelgavniekus - Daini Lašinu, Ivaru jun. un Ivaru sen. Morozus, arī ar mērsradzniekiem iznāca pabrāļoties.:-)

 

Pirmo reizi šogad spiningoju Engures ezerā, laika apstākļi skaisti, arī ūdens līmenis ezerā bija negaidīti augsts. Acīmredzot, tādēļ zivis manījām visās vietās, kuras paspējām apmeklēt. Gribēju noskaidrot, vai uz veco labo rotiņu vēl var kaut ko noķert. Rezultātā 2,5 stundās kopā ar Gundaru K. izvilkām 15 zivis, tai skaitā lielāko todien uz bāzi atvesto līdaku. :-). Bet manam laivas biedram nācās piekrist tam, ka Engurē dažreiz pietiek, ka līdzi ir tikai viens vizulis, konkurencē ar moderniem vobleriem vinnētājs bija rotiņš.

Braucot no Mērsraga, pa ceļam iegriezos pagaršot arbūzus, kurus jaunais lauksaimnieks John Fox izaudzējis savā Lapmežciema latifundijā. Priekš iesācēja tīri labi... Tas sunītis bildē esot viņa sievas Ilzes īpašums.
Protams, viss manā braucienā redzētais tika iemūžināts bildēs.

Te var rakstīt komentāru.
 
13. 10. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.