Lucky John 2017

15.oktobrī Babītes ezera RMMB bāzē pulcējās kārtējā Lucky John 2017 festivāla dalībnieki. Laika apstākļi pēc ieilgušā lietus perioda izskatījās patīkami - šī svētdiena esot sausākā un saulainākā diena kopš 2.oktobra. Arī ūdens līmenis Babītē bija normāls.

Pēc laivu izlozes, kad visi bija saņēmuši Salmo dāvātos Lucky John mānekļu komplektus un ieturējuši brokastu kafiju, sekoja starts copei. Tā ilga līdz 15:00, sekoja pusdienas, loterija, kurā piedalās visi dalībnieki, un lielākās līdakas autora sumināšana. :-) Speciālbalvu par pirmo līdaku jau 20 min. pēc starta sev nodrošināja Artūrs Boka ar 67cm garu līdaku, arī pārējie nesnauda, tikai īsu brīdi vēlāk sāka ienākt ziņas no citiem dalībniekiem. Līdz plkst. 9:30 lielākā bija Harija Rupeika 79 cm garā līdaka. Ap 12:00 pieteicās vairākas 72 - 76 cm.
12:15 par savu lomu informēja Vladislavs Černobajs - 96 cm (precizēts mērījums vēlāk uzrādījās 103 cm). Noslēgumā tā izrādījas šī pasākuma lielākā līdaka. Kopumā pasākums bija izdevies, arī lomi bija labi, Pie tam varēja secināt, ka nopietnas līdakas ir ķērušās visas dienas garumā, svarīgi bija atrast pareizo vietu. Pēdējā, 83 cm garā līdaka tika noķerta pašās copes beigās. Dalībnieki uzrādīja 18 zivis lielākas par 60 cm. Lomos netrūka arī mazākas 50-60 cm līdakas, kuras netika reģistrētas un tika atlaistas atpakaļ ezerā.

 

P.S. Ziņa par LJ festivālu manā Facebook profīlā rosināja aktīvu domu apmaiņu par C&R tēmu, ienāca prātā, ka lasītāju kluba bibliotekā, kur atrodami raksti par MM tēmu, ir viens vienkāršā valodā uzrakstīts UK līdaku mušiņmakšķernieku asociācijas raksts (angļu valodā), kurš varētu noderēt katram, kas interesējas gan par C&R, gan par līdaku tēmu kopumā (raksts pieejams tikai reģistrējoties).

Te var rakstīt komentāru.
 
19. 10. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.