« Labākais laiks copei … | Home | Makšķerēšanas klubi L… »

Par kastingu 2018

Pēdējā reizē, kad 1.decembrī tikos ar LMSF aktīvu, no spiningotāju puses izskanēja doma, ka Latvijā vajadzētu atjaunot kādreiz jau kultivēto sporta veidu kastingu. Lai vairāk interesentu varētu labāk saprast, kas ir kastings, ievietoju dažas saites ar avotiem, kuros ir nepieciešamā informācija par noteikumiem. Starptautiskos noteikumus kastingā, kā arī visos citos copes sporta veidos var atrast "vecajā" LMSF mājas lapā

 

Vienlaicīgi jāatzīmē, ka dzīve iet uz priekšu un starptautiskā mērogā sāk izplatīties jauns kastinga atzars - sacensības mušiņmakškerēšanas metienos. Tajās ir iekļauti metieni ar mušiņmakšķeri mērķī un tālumā, kuru izpilde pārsvarā notiek uz ūdens, bet inventārs ir maksimāli pietuvināts praktiskajā copē izmantotajam.
Pirmo ieskatu par šo sporta veidu var gūt lapā, kurā saīsinātā formā ievietoju izvilkumu no mušiņmakšķerēšanas metienu sacensību noteikumiem krievu valodā. Noteikumus angļu valodā tagad var atrast arī LMSF noteikumu lapā, PDF formātā - Noteikumi angļu valodā.

Te var rakstīt komentārus.
 
07. 12. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.