Par kastingu 2018

Pēdējā reizē, kad 1.decembrī tikos ar LMSF aktīvu, no spiningotāju puses izskanēja doma, ka Latvijā vajadzētu atjaunot kādreiz jau kultivēto sporta veidu kastingu. Lai vairāk interesentu varētu labāk saprast, kas ir kastings, ievietoju dažas saites ar avotiem, kuros ir nepieciešamā informācija par noteikumiem. Starptautiskos noteikumus kastingā, kā arī visos citos copes sporta veidos var atrast "vecajā" LMSF mājas lapā

 

Vienlaicīgi jāatzīmē, ka dzīve iet uz priekšu un starptautiskā mērogā sāk izplatīties jauns kastinga atzars - sacensības mušiņmakškerēšanas metienos. Tajās ir iekļauti metieni ar mušiņmakšķeri mērķī un tālumā, kuru izpilde pārsvarā notiek uz ūdens, bet inventārs ir maksimāli pietuvināts praktiskajā copē izmantotajam.
Pirmo ieskatu par šo sporta veidu var gūt lapā, kurā saīsinātā formā ievietoju izvilkumu no mušiņmakšķerēšanas metienu sacensību noteikumiem krievu valodā. Noteikumus angļu valodā tagad var atrast arī LMSF noteikumu lapā, PDF formātā - Noteikumi angļu valodā.

Te var rakstīt komentārus.
 
07. 12. 2017.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.