Testējam MN zināšanas

Jūnija sākumā Rīgā katru gadu notika bērnu makšķerēšanas svētki, kuros man vienmēr nācās pildīt eksaminētāja lomu. Bērniem (un arī viņu vecākiem) tika izsniegtas veidlapas ar jautājumiem. Lai uz tiem atbildētu, bija jāzin makšķerēšanas noteikumi, tai skaitā jāpazīst zivis. Viktorīnas mērķis bija provocēt makšķerēšanas noteikumu minimuma apguvi.
Viktorīna bija orientēta uz jauniešiem 10 līdz 16 gadu vecumā. Rezultāti liecināja, ka liela daļa no viņiem MN zin pietiekoši labi, Pārsteidzoši, bet daudzi jaunie copmaņi zināja tos pat labāk nekā viņu vecāki. :-). Vienlaicīgi, zinošākie vaicāja, vai tādu viktorīnu mācību nolūkos nevarētu ielikt kaut kur internetā. Tā kā tīmeklī netrūkst paraugu, izmantoju vienu un pirms kāda laika izveidoju bērniem paredzētas elektroniskas viktorīnas paraugu.

Tie, kam patīk nedaudz nopienāki uzdevumi, savas zināšanas var pārbaudīt viktorīnā ar jautājumiem, kas Rīgas bērnu makšķerēšanas svētkos tika uzdoti jauno makšķernieku vecākiem.

Jautrībai un, lai būtu redzams, kā šo viktorīnas lapu var dažādi modificēt, var iepazīties ar vēl vienu resurspunktu, kurā aptauja veltīta nenopietnai ceļojumu firmas Fox Travel reklāmai. :-)

Te var rakstīt komentāru.

 
11. 03. 2018.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.